Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Kokybės ženklas
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Eco-Marškinėliai vyrams – Naujoviškas ir Tvarias

T-Marškinėliai vyrams visiškai populiarus. Ar sportiškas, atsitiktinis, ar Businesslook kiekvienam Tragetypen ir kiekvienas Stilius yra tai, ką čia. Marškinėliai yra lengva rūpintis ir patogiai. Su T-Marškinėliai, pagaminti iš ekologiškos medvilnės sumažina taip pat turi Schadstoffkontakt su oda. Nes ekologiškos medvilnės be pesticidų naudojimas išaugo. Taip pat, pavyzdžiui, GOTS Etiketės (Global Organic Textile Standard), medvilnės toliau apdorojant teršalų-nemokamai, kaip įmanoma, apdorotas..

Nors asortimentas yra ne toks įvairus, kaip ir ponios, bet vis dar yra įvairių Stilių, įvairių spalvų. Vienas iš populiariausių Marškinėliai vyrams yra klasikinis variantas. Marškinėliai yra tiesiu kirčiu, pusė Rankovėmis ir įgulos kaklo. Taip pat Marškinėliai vyrams, su maža V-iškirpte, mėgautis didelį populiarumą. Šie Marškinėliai išsiskirti iš kasdienybės Marškinėliai šiek tiek ir prieskonių, pavyzdžiui, Pagrindinių poros Džinsų. Ir vyrams, kurie norėtų turėti Marškinėliai, biuro drabužiai, mes rekomenduojame, Polo marškinėliai, tai Marškinėliai turi apykaklę ir yra puikus marškinėliai pakeitimo.

T-Marškinėliai, tvariai pagaminta, galima rasti ECOREPUBLIC. Darni gamyba reiškia, kad tekstilės, atsižvelgiant į socialinius ir aplinkosaugos kriterijai buvo nustatyti.

Be to, Marškinėliai, pagaminti iš ekologiškos medvilnės, taip pat galite per Iniciatyvos "Medvilnė padarė Afrikoje medvilnės ūkininkams Afrikoje. Su Iniciatyva Pagalba Prekybos Pagrindas yra tvari medvilnės auginimas yra skatinti ir kovai su skurdu ir aplinkosaugos Afrikoje. Dėl projekto sėkmę ateityje daugiau vaikams eiti į mokyklą, ir nauji metodai auginimą, pajamos turi būti padidinta. Todėl kiekvienos produktus iš Medvilnė padarė Afrikoje perka skurdo mažinimo ir tuo pačiu metu vis dar taip pat gali atrodyti gera ir stilingas išvaizdą.