Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Поваренные knygos
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Virtuvės pagalbininkas galėtų palengvinti namų darbas

Visos namų Šeimininkės žino, kiek daug darbo ji yra virimo, jei ne tik gatavų patiekalų yra valgomasis planą. Todėl naudinga virtuvėje, galima imtis pagalbos, be kurios ruošiant maistą, būtų daug sudėtingesnis. Jums sutaupyti laiko ir pastangų ir sukurti virtuvėje streso ir palankią darbo atmosferą. Su buitine technika ir virtuvės reikmenys iš WENZ palengvinti preparato, Serviravimo ir Dekoravimo. Pagrindinė įranga, kurios kiekvienas virtuvė šluotelė, mediniu šaukštu arba sriubos samtį. Be to, yra ir namų apyvokos prekės, pavyzdžiui, šparagai skustukas ar mentele, kuri, nors ir nėra būtini, tačiau dar daug jėgų ir darbo atsarginių. Daug dėmesio turėtų visada būti aukštos kokybės Medžiagos. Virtuvės dalykėlių, pagaminti iš nerūdijančio plieno, skirtos aukštos temperatūros streso ir atsparus vandens, garo ar maisto rūgščių. Be to, nerūdijančio plieno užtikrina aukštą Higienos, taip pat kvapo ir skonio neutralumo. Todėl patiekalai visada švieži ir skanūs.

Virtuvės pagalbininkas geros kokybės, pirkti

Didesnėse virtuvė gali būti naudojami prietaisai. Ar rengiant kavos, Browning, gabalas Skrudinta duona arba Maišant tešlą – beveik bet ranka rankena, dabar yra virtuvės pagalbininkas. Skalbimo mašina ir džiovintuvas perimti, indaplovėje ir Šildyti maistą mikrobangų valyti. Praktinis pagalbininkai daugiau laiko rūpintis svarbių dalykų gyvenime. Tačiau, kokybės skirtumų siūlomų namų apyvokos prietaisai yra didelis. Todėl, švarus tvarkymo virtuvės pagalbininkai, Dizainas ir ergonomika, taip pat patvarumo buitinių prietaisų, turėtų būti pasirūpinta, dėl šių charakteristikų:. Į WENZ gausite tik produktus, nepriekaištingos kokybės ir optimalios tvarkymo. Be to, mes įsitikinkite, kad mūsų virtuvės reikmenys, gerą tvarkymo ir patrauklus Dizainas. Jei jūs pirkti modelį, mes garantuojame jums, kad jūs jau seniai malonumas geras gabalas.