Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Публичная оферта
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje

Viešas pasiūlymas 

OTTO yra viena iš pasaulyje didžiausių interneto bendrovių prekybos ir prekybos katalogai. Milijonai klientų visame pasaulyje naudojasi patogiai apsipirkti internete. Europinės kokybės produktus ir patikimas paslaugas leisti OTTO, kad Europos posyltorga lyderis.

modaline.by UAB 'BALT-POST' (Lietuva) paslaugų teikimą prekių iš Europos mados katalogus. Kitas pavadinimas-katalogas limira Baltarusijoje.
1997 m. sėkmingai teikia paslaugas klientams Baltarusijoje.

Programos sugeneruotų jums mūsų svetainėje pagal šias taisykles (viešu) yra teikiamos savo elektroninio pašto adresą iš užsienio tarptautinės prielaidų. Pardavimo sutarties yra ne dėl Baltarusijos, ir toje vietoje registracijos UAB «BALT-POST '(Lietuva). Į svetainės www.modaline.by priklauso UAB «BALT-POST '(Lietuva), vardu, Baltarusijos Respublikos teritorijoje yra galiojantis atstovavimo UAB «BALT-POST', įsikūręs adresu: UL. Timiryazeva, d. 67, Office 323, Minskas, Baltarusija, 220,035. Atstovybė, UAB «BALT-POST nėra prekių pardavėjui, ir atlieka pagalbinių funkcijų (konsultacijos, stebėsenos, ir kt.)
kaina sklypų laivybos kaina.
pristatymas kainuoja 4 ar 6 euro ir priklauso siuntinio ir forma mokėjimo. dėl sklypų masė didesnė kaip 2 kg (bet ne daugiau kaip 20 kg) už papildomo svorio mokestis-1,5 euro už kiekviena komplektinė arba nekomplektinė kilogramą didesnė kaip 2 kg pvz.: pristatymas kaina kilimas 5 kg (5-2) x 1.5 6 10.5 eurų.
laivybos galimybių

a) (C) COD:
užsakytos prekės bus pristatyti tarptautinės sklypo su atsiimdami (mokėjimo prekių bei paslaugų teikimą Baltarusijos rublių gavę siuntinį pašte.) papildomų pašto įmonei 'Belposhta' imti iki 4 %, perduotą sumą.
Prekių vertė, taip pat kitų komponentų menkių verčiami Baltarusijos rublių pagal kursą svetainė, UAB 'Belarusbank' pardavimo eurų kortelėse tą dieną, sklypai Lietuvoje atlikti muitinės formalumus. Muitinės formalumų atlikimo sklypų Lietuvoje data nurodyta muitinės deklaracijos forma CN23 .

b) iš anksto apmokėta:
liepė prekėms atvykstant Baltarusijoje po jo laikiną mokėjimą mokėjimo kortele pildydamas paraišką tinklalapyje arba per 10 dienų bet biuras UAB 'Belarusbank' pranešimas, atspausdintas iš svetainės skyriuje 'etapų vykdymo (arba gauti paštu). Banko paslaugų sąnaudos 2 % nuo draudimo sumos.

Vykdymo laikas-apie 4 savaites 

Jei vienas iš užsakytų produktų bus tikimasi užbaigti siųsti iki 6 savaičių, t. y. siuntėjas negali užtikrinti tikslią pristatymo laikas. Dėmesio! Programos vykdymo metu galite atšaukti ar pakeisti seniai trūksta produkto prie kito, sandėlyje, ir tokiu būdu pradėti ir paštu siunčiamus siuntinius. Trūksta vienetinius kainuoja iki 16 eurų per 21 dieną turi būti panaikinti automatiškai. Ilgą laiką atidėti statuso buvimą» rekomenduoti atlikti koregavimus taikyti ne vėliau kaip per 20 dienų nuo registracijos metu ir tokiu būdu pradėti ir paštu siunčiamus siuntinius. Pridedant naujas dalykas paraiška-pristatymo metu padidėja. Ši procedūra yra tik įmanoma iki pakavimo siuntinius siuntėjas sandėlyje. Jūs galite keisti svetainę į 'Mano užsakymai' skambučių centro klientų aptarnavimo arba elektroniniu paštu. laiškas.
Grąžinimo

Siunčiant grąžinti prekes yra priimta bet pašte per 14 darbo dienų (originalioje pakuotėje ir visas siuntėjo etiketes). Grąžinamosios išmokos yra nagrinėjami: UL. Timiryazeva, d. 67, Office 323, p.o. box 47, Minskas, Baltarusija, 220,035. Mes rekomenduojame jums spausdinti šis baigė rinkinys pašto reikmenys, PAŽYMĖDAMOS grąžintų prekių sąraše gavote (skyriuje 'Mano užsakymai'). Pašto grąžinamosios išmokos-3 eurai bus atimama kompensacija už grąžintas prekes. Kompensavimo išlaidos yra pagamintas iš kliento prašymu banko arba pašto pavedimu (pasirenkamas pagal kliento), atėmus pinigų kainą (Bank of 0,5-2,5 %, pašto-3 5 %). todėl, ji yra rekomenduojama naudoti kompensacija sugrįžti į mokėti už šias programas, t. y. palikti pinigų (eurų) sistemos kataloge-POSYLTORGA. Šiuo atveju, jums sutaupyti apie 7 % visos sumos (vertimo raštu išlaidų pinigų Respublikinė unitarinė įmonė 'Belposhta' tarifinės mokėjimo nustatytas vėliau sklypų). 

Grąžinimo registracijos 

Sekcijos «mano užsakymai» prisijungti prie jūsų prašymą, pažymėti Pardavėjui grąžinta prekė, spausdinti užpildytos el. paštas formas, pateikti pašto siuntinys su krovinių ir pašto formos. Nesant spausdintuvo užpildyti formas ranka, kuri sukurs paštu, naudojant pašto grąžinamosios išmokos formų pildymo pavyzdžiai. 

Išsiuntę grąžą toje pačioje sekcijoje svetainės valstybės (spauskite) jūs grąžinamosios išmokos mechanizmas. Pareiškimas dėl kreditavimo ar grąžinamoji išmoka yra išduodamas tik tada, jei grąžintų sklypų numeriai svetainė, kad 'Mano užsakymai' ar pildant atitinkamą formą, pateiktą kartu su siuntimo, ir siųsti jį paštu šiuo adresu: UL. Timiryazeva, d. 67, Office 323, p.o. box 47, Minskas, Baltarusijos Respublika, 220,035 vertės kompensavimu, grąžintas produktas yra pagamintas iš kliento prašymą po siuntinį, tarnyba ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo paraiškos užregistravimo dienos grąžinti. Kompensacija yra padaryta Bel. rublių kursas apskaičiuoti mokėjimo (IE. sąskaitų apmokėjimo sklypų RB importo dydžio). Katalogas produkto kaina yra compensable, Bel. rublių minus 3 euro (grąžinti) ir išlaidas, pinigų pervedimas (banko-2.5 0,5 % 3-5 %) į paštą.  Pristatymo (aptarnavimo mokestis ir masės mokestis), nėra atlyginami. Šios išlaidos yra kompensuoti tik kada skundo registracijos su teikimu aktas ar veiksmas Belposhta/foto defektas, adresas info@otto-moda.by. 

Pagrindinis sugrąžinimo politiką: • produktas nebuvo naudojamas; • įrašyti jo vartotojų savybes ir išvaizdą (etiketės etikečių) • įrašyta pakuotės gamintojo (pakuotės, dėžutė, ir tt) su etikečių, brūkšniniai kodai.
Garantija

Visas pristatytas produktas yra sertifikuota pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Jei po 5 darbo dienų nuo gavimo važtaraščio aptikta santuokos prekių, dėl prekių ir pristatymo kaina gali būti tik po tyrimo ir grįžti su trūkumais prekės. Baltarusijos Respublikos (sklypo) su atitinkama institucija organizacijoje gali būti atliekamas tyrimas. Registracijos detales galima rasti klientų aptarnavimo centras
Prietaisai nėra numatyta garantija paslaugų ir komponentai. Remonto prekės nebuvo pateikta Baltarusijos Respublikos ir jei defektas gali būti grąžinta per 3 mėnesius (padėti seminaras) produkto aptikimo. Trapi, sunki ir techniškai sudėtinga gaminiai gali būti išsiunčiami tik su išankstinio mokėjimo laivybos.
Ribos

Matmenys katalogus ir interneto išvardytų vokiečių ir moterų nesutampa su Baltarusijos. Norėdami nustatyti dydį naudoti dydžio keitimo lenteles ar konsultantas (žinai, aukštis, krūtinės ir šlaunų.)
vienoje programoje turėtų būti ne daugiau kaip 12 produktų.
laivybos svoris neturi viršyti 20 kg, ne daugiau kaip 2 metrų aukščio.
Nėra patalpose: tabako, alkoholio, radiotelephones, augalų.
Buitinė technika neteikia garantinių paslaugų ir remonto sudedamosios dalys. produktus, Baltarusijos Respublikos nepasitaiko ir defektas, nustatant (padėti seminaras) gali būti grąžinta produkto per 3 mėnesius. trapi, sunki ir techniškai sudėtinga gaminiai gali būti išsiunčiami tik su išankstinio mokėjimo laivybos.
Palūkanų norma be muito importuoti prekes į patalpas-iki 200 eurų per mėnesį vienam asmeniui (apibendrinti išlaidų sklypų iš mėnesį nuo jo gavimo Baltarusijoje). Kiekvieną suaugusiųjų šeimos narys turi teisę į muitų privilegijų importuoti sklypų (200 eurų per mėnesį) atskirai. Muitinės mokesčiai yra sukauptos, jei bendra vertė tarptautinis paštas (ir vertimai), gautas iš fiz. veido per vieną kalendorinį mėnesį viršija 200 eurų. Muitų sumos dydis sudaro 30 % mokestis suma prevyšaûšuû EUR 5 200 EUR (mokestis už muitinės formalumų atlikimo). 
Negavimas sklypų su menkių riboja kliento teisę panaudoti paslaugų katalogas limira.
Pardavėjas negali garantuoti tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus, force majeure atvejus, kai keičiasi muitinės procedūrų arba kitų teisės aktų, ir neatsako už Republican unitary enterprise 'Belposhta' pristatymo vėlavimą.