Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 О нас
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje

Apie mus 

OTTO yra viena iš pasaulyje didžiausių interneto bendrovių prekybos ir prekybos katalogai. Milijonai klientų visame pasaulyje naudojasi patogiai apsipirkti internete. Europinės kokybės produktus ir patikimas paslaugas leisti OTTO, kad Europos posyltorga lyderis.

Parduotuvė modaline.by-UAB 'BALT-POST' (Lietuva)-atsakingas pristatymo paslauga, Baltarusijos Respublika. Katalogų tarnybos Baltarusijos ir Lietuvos.
1997 m. sėkmingai teikia paslaugas klientams Baltarusijoje.

Istorija: 

OTTO grupės istorija prasidėjo 1949 m. metų Kada Werner Otto Hamburge registruota įmonė 'OTTO Versandhandel»

1950 m.

išleido pirmąjį katalogą 'Otto', taip pat kaip sistema buvo įgyvendinta, gali pirkti prekes iš moka savo sąskaitas-faktūras.

1967 m.

apyvartą katalogo 'Otto' pasiekė vieno milijono kopijų ir tapo storesnė 800 puslapių. 

1974 m.

bendrovė investavo į Prancūzijos bendrovė '3 Suisses' ir Vokietijos kompanijos «Hainrich Heine.

1982 m.

Čikagos antras pagal dydį pastatas buvo grindžiamas Otto grupės 'Spiegei Inc'. Bendrovė 'Otto Versand' apdovanotas nacionaline premija kaip kompetencijos Vokietijos prekybos rinkoje. 

1983 m.

bendrovė, kartu su '3 Suisses» įsigyja akcijų' La Blanche Porte. ' 

1987 m.

Otto grupė tapo pasaulio didžiausia įmonė, pristatymas paštu, katalogas apyvartą pasiekė 200 milijonų ženklas.

1991 m.

Grupės Otto pasiekė ir Lietuvą. www.Otto.lt. klientai yra numatytos su 24 valandų parduotuvių, įskaitant savaitgaliais. Bendrovė įgyja dauguma akcijų visuomenės 'JK Grattan. 

1993 m.

didžiausias prekybos bendrovės Italijos rinkoje įsigijo pašto «Postalmarket». Spiegel Inc. Niujorkas įsigyja bendrovė 'Hampton', vėliau pervadintas 'Newport News' savaitgalį. Bendrovė įgyja dauguma akcijų visuomenės 'JK Grattan. 

1997 m.

OTTO grupės prisijungia prie Baltarusijos rinkoje atstovauja atstovo biurui 'BALT-POST-modaline.by'.
OTTO tampa bendras įmones, Kinija, Pietų Korėja, Taivanas. steigėjas 'dalis akcijų nupirkta Bauer Versandhaus»

right-side-image

2000 m.

Otto grupė tampa antra pagal dydį bendrovė pasaulyje, dirba prekybos kataloguose. 

2007 m.

www.Otto.de tampa populiariausių interneto svetainėje. Japonijos vienetas buvo pervadintas OTTO «OTTO Japonija Inc.»

2008 m.

OTTO grupė pradeda rūpi ekologija ir apibūdina tikslą: iki 2020 metų sumažinti CO2 emisijas per pusę. OTTO tampa prekės pristatymo Rusijos prekybos rinkos lyderė. 

2009 m.

OTTO švenčia 60 metų jubiliejų. 

Šiandien

pardavimo OTTO group kompanijų į elektroninę terpę sudarė du trečdalius visų pardavimų. Metų pardavimai internetu išaugo 25 procentų.
greitai auga, lanksčios prie rinkos pokyčių, Klientai, pageidavimus įmonė auga ir vystosi šiandien. tai užtikrina ne tik puikią kokybę, gerą aptarnavimą, lanksθias sΰlygas, bet taip pat ilgalaikį bendradarbiavimą su daugeliu žmonių iš viso pasaulio, kurie džiaugiamės iš kartos į kartą ir produktų katalogai Otto.