Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Masažas ir atsipalaidavimas
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Massagers

 

Kontrolinis pirkimas

 

• Pasirinkti massager tikslinių Masažas konkrečių kūno dalių, arba didesnės apimties gydymo. Pavyzdžiui, pasirinkite Massagekissen kaklo, Vibrationsmassagegeräte už nugaros, arba šampanas pėdų vonelė su Massagenoppen.

 

• Jūs galite pasirinkti tarp prietaisų, nurodant rankena įtempta kūno dalis švino ir masažo kilimėliai ant kūno, kuriuos reikia pateikti.

 

• Techniniai Duomenys ir papildomos funkcijos, pvz., Laikmatis, pasirenkami slėgio ir greičio, Wärmefunktion, nuotolinio valdymo pultą arba išjungti lempų padidinti komfortą ir Patobulinti masažas nuotykių.

 

Jeigu jums reikia patarimo?

 

Jie kenčia dažnai pagal įtampą ir raumenų skausmas? Tada galite naudoti tinkamas Massegegerät raminantis paramos.

 

Todėl jūs galite pamatyti, tiksliai modelis rasti vieną, kuris tikrai padeda, yra šios vadovas įdomios informacijos apie massagers. Sužinokite daugiau apie įvairių tipų prietaisai, jų naudojimas ir poveikis. Jūs galite dabar patarti.

Massagers tikslinę raumenų relaksacija

Stumdymasis ir šurmulio kasdieninio gyvenimo, daugelis žmonių skundžiasi įtampa raumenyse. Klaidingą laikyseną ir per mažai arba per daug sunkus judesių per darbo valandas, yra laikoma labiausiai paplitusi priežastis. Massagers siūlome naudingą paramą, kad vakare būtų lengviau atsipalaiduoti ir jau stora raumenys sušvelninti.

 

Kas yra massagers yra?

Laikai, kuriame aukštos kokybės massagers tik profesionaliems paslaugų teikėjams buvo galima, jau seniai praėjo. Skirtas naudoti namuose, daugelis massagers iš Massagekissen už kaklo Vibrationsmassagegeräte, šiuolaikinės prekės namams Spa Forma, čiužiniai ir foteliai, kaip Shiatsu massagers. Tai suteikia galvos iki kojų tinkamus sprendimus. Raminantis pėdų masažas su burbuliuoja snukio vonia po ilgos dienos, yra moderni foot massager beveik tokios pat veiksmingos, kaip aplankyti su specialistu.

Už wellnessbegeisterte žmonės be to, į tikslą orientuota masažo įranga, taip pat daug Pflegesets, kad derinys Masažas ir kūno priežiūros namuose ir kelyje, tiek. Be to, gerai aprūpintas specializuotų parduotuvių massagers į asmens sveikatos riziką, pvz., venų ir Wadenproblemen aiškiai dėl tam tikrų kūno dalių. Rankinis modeliai gali sukurti norimą Massagedruck sau. Jei elektros masažo įranga, tai yra naudinga, pirmiausia, atsargiai išimkite poveikio prietaiso slėgio bandymas ir rankinis naudoti kūno optimaliai masažas rasti.

 

Veiksminga pagalba dažniausiai įtampa

Įtampa nardymo kaklo ir atgal labai dažnai. Paprastai šie žmonės turės įtakos, o darbas yra fiziškai labai didelė apkrova, arba, priešingai, tiems, kurių judesiai kasdieniame gyvenime, per darbo KOMPIUTERYJE, ir Stalas yra labai ribotas. Tai ypač pabrėžė, raumenų, nugaros ir kaklo, gali būti skirta Masažo dažnai yra gerokai sumažinti.

Gydymo verkrampfter kaklo raumenys yra kaklo pagalvė su masažo funkcija taip pat populiarus kaip Ranka massagers su vibracija. Pastarasis dažniausiai yra su ergonomiška rankena, prietaisas tinka patogiai Rankoje guli ant įtemptą Intarpai. Atnaujinta įtampą iki traukulių Prigludęs vengti ir vibracijų, apie atitinkamas kūno dalis yra perkelta. Modeliai su trumpa rankena ant viso kūno, kaip ilgai rankenos, kurios geriausiai tinka į sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, nugarą, lengviau gauti.

Lengva naudotis, be to, masažas, užtiesalai ir pagalvėlės, arba Sėdint arba Gulint ant tinkamo paviršiaus (masažo stalo, kėdės ar lovos) už pagalbą įtampa, nerimas. Kai kurie kilimėliai yra, tačiau darbo su magnetais, masažas funkcija yra vykdyti. Šie kilimėliai yra ne tinka žmonėms, turintiems širdies ritmo reguliatoriaus, nes jos funkcija gali turėti įtakos.

 

Specializuota massagers kiekvienam reikia

Taip pat kojų tikimės, kad pastangos kasdieniame gyvenime, raminantis gydymas, massager. Kas dieną daug yra ir veikia, arba kurie dėl venų nepakankamumo veikia, jaučia kojų, ypač veršelių, vakare, dažnai vadinamas kaip "sunku". O universalus Vertus-massagers ir masažo kilimėliai, žinoma, kojų masažas gali padėti specializuoti massagers čia dar efektyvesnis. Veršelis Massagekissen remia, pavyzdžiui, ne tik atsipalaiduoti, grūdintas raumenys, bet taip pat skatina optimizuoti laikymo kojos taip pat kraujotaką. Venentherapiegeräte nerimauti, tačiau pagal specialų Wechseldrucktechnik už imitacija klasikinio rankinio Venengymnastik.

Pėdų masažas jaustis beveik visi žmonės turi teigiamą poveikį. Yra Fußmassagegeräte, po modelio akupresūra pateikti pėdų masažas arba kartu su pėdų vonelė su Sprudeleffekten už švelnus Stimuliacija nerimauti.

 

Patarimai ir Gudrybės, siekiant palengvinti įtampą kasdieniame gyvenime, siekiant išvengti

Nors Masažas, sveiko kūno yra labai atsipalaiduoti, naudotis dauguma žmonių massagers tik tada, kai raumenys jau yra aiškiai patvirtino. Atsiradusį skausmą, tačiau, galite kasdieniniame gyvenime išvengti.