Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Pirštinės
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Pirštinės siūlo stiliaus ir funkcionalumo

Aukštos kokybės pirštinės, Verslo, laisvalaikio ir sporto mens didžiųjų internetinėje parduotuvėje otto.de. Snowboardhandschuhe ir vartininko pirštinės yra prieinami, taip pat slidinėjimo pirštines ir Laufhandschuhe. Taip pat elegantiškas modeliai iš avikailis odos su tragefreundlichem pamušalas mados sąmoningas žmonių yra dalis asortimentą.

Ypač dizaino Žiemą, lenktynių ar kamuolys sporto pasižymi ne slydimo pastiprinimą ant delnų ir pirštų. Daug modelių pasiūlyti kvėpuojantis ir vėjo atsparus ir vandeniui atsparaus medžiagų. Ypač vartininko pirštinės apsaugo pirštus. Naudojant Latekso, yra visų Pusių Sukibimą ir telefonas. Įvairių pirštinių otto.de dėl ergonomiškos tinka, patogus supjaustyti. Be pirštinės pristato OTTO žiemos striukės ir kepurės šalto dienų. Naršyti dabar otto.de ir jūs galite rasti pirštinės šiltas ir saugomų rankas!

Vyrai Atsitiktinis pirštinės visus metus

Ne tik šalta, bet ir į motociklą ar slidinėjimas yra vyriškos Laisvalaikio pirštinės naudinga kompanionas. Tai yra, kodėl mes nuolat OTTO Internetinė Parduotuvė plataus pasirinkimo aukštos kokybės pirštinės. Tai apima odos pirštinės, Vintage stiliaus, pirštinės su ilgais pirštais, Kappenfäustlinge, Multifunktionshandschuhe ir Gore-Tex pirštines. Daug sporto šakų ir Freizeithandschuhe taip pat tinka kaip darbo pirštinės. Mūsų Atsitiktinis pirštinės vyrams nėra jautri spalvų, pavyzdžiui, juoda ir Balta, bet taip pat galima Raudonai, taip pat su spalvotais intarpais siūloma.

Kietas Multifunktionshandschuhe pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų