Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Kaklaraiščiai
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Ryšiai

 

Dažnai ieškoma prekinių ženklų asortimentą ryšius:

 

Esprit Ryšius

 

Eterna Ryšius

 

Jack & Jones Ryšius

 

Pasirinktas Ryšius

 

Otto Kern Ryšius

 

Sužinokite Dienoraštį, kaip ryšiai tikrai jungiasi.

 

---------------

 

Jūs atrasite tinkamą mados asortimentą ryšius:

 

Marškinėliai

 

Rankogalių segtukai

 

Kostiumai.

 

Verslo Bateliai

 

Anzughosen

 

Ryšiai: stilingas darbe ir ypatingomis progomis

Ryšiai yra konspektas elegantiškas vyrų drabužiai. Kaklaraištis ateina tik profesija, ir ypatingomis progomis, pavyzdžiui, per vakarėlius ir priėmimams. Tai skiria jį nuo kitų priedų, pavyzdžiui, diržai, laikrodžiai ir papuošalai, o taip pat laisvalaikiu skirti dėvėti. Vizualiai forma Langbinder, ar net ryšius, vyrai puikus būdas išlaikyti savo drabužių individualus žavesio duoti.

Nuo OTTO rasite kaklaraiščiai įvairių spalvų ir formų. Paprasta juoda ryšius, dryžuotas, classic ir išskirtinių modelių, Žalia, Oranžinė arba su Blümchendekor užbaigti elegantiška Apranga. Naudotas, bauda šilko galios ryšius, taip pat-žinomų prekių ženklų, tokių kaip Seidensticker, S. Oliver, ir Šalia prabangus ir patvarus priedai.

Kilnus Ryšius

Kilnus ryšius , taip pat-žinomų gamintojų nudžiugins vėl ir vėl su grafinėmis raiškos Modelius. Pagaminti iš aukštos kokybės, gryno šilko, mūsų OTTO-internete-parduotuvė, puikus kokybės ryšius. Medžiaga pateikiama per savo subtilus mirguliavimas dėl elegancija, kad Kaklaraištis kiekvienoje Situacijoje, stilius suteikia. Lygiosios sidabro gali būti gana atsipalaidavęs su atsitiktinis marškinėliai dėvėti. Tiesiog, kaip puikiai papildo, bet taip pat elegantiškas Businessoutfit. Klasikų, tokių kaip tartanas, taip pat įkvėpti mados sąmoningas Viešpats.

Daugiau nei paprasta Rišiklio

Įdomi kišenė, kur siauros ir plačios juostos, atsarginis, suteikia dėvėtojui kaklaraištis už protingas Atrodo. Be to, kaklaraištis, kad jūsų naudotojo jausmą mados ir Tradicijos. Tokie ryšiai gali gerai kietas marškinėliai ir spalvos suderintos tinka būti kartu. Tiems, kurie nesugebėjo gali būti, siūlome mūsų internetinėje parduotuvėje bus šilta. Klasikinės elegancijos atitinka šiuolaikinius Dizaino. Šiandien Atrodo sujungia paprastas juostelės su madinga geometrinių raštų multi-colored ratą.

Siauras ar platus?

Su siauromis sumažinti, kad tilptų Pirštai taip pat elegantiškas, klasikinis drabužių spinta, taip pat biuro apranga. Siauri kaklaraiščiai priklauso kas garderobą. Tačiau, reikėtų pasirūpinti, kad jie norėjo būti gerai prigludusi prie kūno kostiumai ar kostiumas, švarkeliai, su siauromis atlapų dėvėti. Vežėjas kaklaraištis, tačiau, bet kokiu atveju turėtų tik dėl dabartinės mados išeiti, bet taip pat jo paveikslas tipas galvoje. Siauros kaklo kaklaraištis atrodo, kad stiprus išdidžiai paskelbė, kad gana prarado. Šiuo atveju, tai būtų tie normalus dydis yra palankesnis. Ryšių su vidutinis plotis apie 8 cm būtų atveju geras kompromisas. Naršyti mūsų OTTO, internetinė parduotuvė ir rasti tinkamą kaklaraištį į savo garderobą stilinga papildyti.