Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Megztos liemenės ir megztiniai
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Megztinis: vyrams, su aukštais

Slipover ir Strickwesten patrauklią išvaizdą rasti madą vyrams otto.de. Taip pat-žinomų gamintojų, tokių kaip Burlington, Bogner, ir Eddie Bauer pateikti sportiškas ir elegantiškas modeliai. Megztinis pagaminti iš plonos Merino vilnos bauda, bauda funkciją, stilingas Dizainas, ir yra idealus derinys partneris ponai, su aukštais savo Išvaizda. Taip pat, megztinis patogiai šiltas ir švelnus, temperatūra reguliuoti, ir lengva prižiūrėti. Taip pat klasikinis dizainas su V formos apykakle ir deimantus, aukštos kokybės ėriukų vilna, galima rasti OTTO. Strickwesten stebina nustatyti, ar sportive Vakarų tiesiu kirčiu ir šviesos kokybė yra daug, dalis malonus asortimentą.

Madingi megztinis gali būti sportiškas, taip pat elegantiškas drabužius derinti. Be Pullundern ir Strickwesten siūlo OTTO suknelė kelnės, kaklaraiščiai ir striukės. Naršyti dabar otto.de ir kad jūsų nauja mėgstamiausia gabalus!

Vyrai Atsitiktinis Strickwesten & Atsitiktinis megztinis harmoningai Apranga

Mūsų vyrai Atsitiktinis Strickwesten & Atsitiktinis puloveriai , yra klasikinis būdas mados dizaino. Į nesenstantis spalvų kaip Juoda ar tamsiai Ruda, jie tilptų puikiai į kiekvieną kasdienio Pažvelgti ir pamatyti, ir Džinsai, bet ir Kinų absoliučiai nuostabi. Per marškinius, arba viename iš mūsų Atsitiktinis Marškinėliai dėvėti poveikis bako viršuje iš mūsų asortimento, dryžuotas ar kitaip raštuotas, labai gerai, ir suteikia puikus apdaila, prašmatnus Stylings. Tai taip pat galioja Strickwesten su smulkių Detalių ir subtilus mygtuką plackets.

Vakarų ir megztinis puikus kartu