Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Kelioninės kuprinės
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Lagaminą Ir Bagažo

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą mens lagaminą ir Bagažą:

 

Esprit Mens Lagaminą Ir Bagažo

 

Chiemsee Vyrų Lagaminą Ir Bagažo

 

Vaude Mens Lagaminą Ir Bagažo

 

Fjällräven Mens Lagaminą Ir Bagažo

 

North Face, Mens Lagaminą Ir Bagažo

Bagažo atostogoms

Platus asortimentas OTTO rasti kelionių entuziastai platų Bagažo. A Trolleyset yra patogi nešioti ir siūlo pakankamai erdvės Verslo marškinėliai ir parduotuvės. Dėl mados sąmoningas moteris yra prašmatnus peties maišas yra praktiškai įmanoma, svarbių dokumentų ir vasaros dienų, akiniai nuo saulės. Lengvai pakabinti nuo pečių, šis maišelis yra puikus derinys poilsio Bagažo. Draugai, trumpoms kelionėms, yra labiausiai funkcinės kelioniniai krepšiai idealus sprendimas, siekiant išlaikyti savo Bagažo be didelių pastangų. Priklausomai nuo kelionės trukmė laisvalaikio keliautojams pasirinkti tarp didelių, mažų ir vidutinių kelionės krepšys. Bagažo vyrauja mažai priežiūros medžiagas, pavyzdžiui, odos, plastiko ar Poliesterio ir funkcijų, ilgą galiojimo laiką.

Su Bagažo, net komandiruotės, atostogų

Visiems, kurie yra profesionaliai daug keliauja ir, atitinkamai, aukštos kokybės rūbai, arba technologija, vertina komfortą, saugumą, taip pat elegantišką išvaizdą, tik specialusis bagažas gali pasiūlyti. Ar visiškai tinka ar striukės, subtilūs drabužiai yra Verslas ir yra gerai apsaugotas. Vandeniui atsparus medžiagos, patogūs nešioti, rankenos, praktiška Verschlussmöglichkeiten, taip pat aukštos kokybės apdaila, padaryti krepšiai mūsų internetinėje parduotuvėje yra būtinas draugų, verslo kelionėms.

Įvairių modelių ir dydžių trumpas verslo kelionėms arba ilgą vizitų į prekybos mugėse

Taigi, skirtingos trukmės ir proga verslo kelionės gali būti labai įvairios yra gabalus, kad mes turime mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė siūlo. Tvirtas kietos atveju, kompaktiškas Vežimėliai ir lankstus, kelioniniai krepšiai, bus užtikrinti, kad kiekviena kelionė, ir kiekvienas turinį teisę Bagažo gabalas yra. Taip pat-žinomų gamintojų ilgaamžiai, funkcionalūs interjero Fixierbändern ir praktiniai vidinės kišenės, taip pat įtikinti, kad Dizainas yra modernus, funkcionalus ir neįvertinta, tuo pačiu metu.