Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Batutai
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Batutai

 

Dažnai ieškoma fitneso įranga:

 

"Fitness Tracker

 

"Sporto drabužiai

 

"Fitneso Pirštinės

 

"Sporto Reikmenys

 

"Nemokamai svorius

 

"Sportiniai krepšiai.

 

---------------

 

Dažnai ieškoma Ftinessgeräte:

 

"Crosstrainer

 

"Ergometru

 

"Treniruoklio

 

"Sporto salės

 

"Imitatoriai

 

"Irklavimo treniruokliai

 

Batutai


Trampolining ruošiasi ne tik daug džiaugsmo vaikams. Vis daugiau ir daugiau suaugusiųjų, kurie naudojasi nesvarumo jausmas Hüpfens ir nuostabų naudą, naudojant šį tradicinį Sportgeräts. Praktinio mokymo partneris jūsų namuose yra pagal terminas "Rebounder" ilgai sveikatingumo tendencija tapo. Mokymai yra ne tik riebalų degintojas labai gyrė, bet taip pat turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių Sistemai, mokomi ištvermės, tonizuoja ir stiprina visą organizmą ir skatina koordinavimo įgūdžius. Be to, mokant Sausgyslių, raiščių ir sąnarių bus stiprinama. Batutai galima labai efektyvios treniruotės su minimaliomis laiko ir pastangų.

 

Kas yra perkant batuto?

Prieš perkant batutas jums turėtų apsvarstyti, kai norite nustatyti, ir kam, ir kam ji tinka, nes spektras Sprunggeräte yra pasiekti. Asortimentą naudotis įranga, vidaus ir Lauko plotą, Sprungvorrichtungen su saugos neto, ir batutai vaikams iki sulankstomas modelių, lengva laikyti ir nešiojamų.
Be įvairiose taikymo srityse skiriasi batuto dydis, jūsų šokinėja paviršiaus, skaičių ir trukmę plunksnos ir jų svoris. Ilgesnis laidas nuo kurio spyruoklės pagamintos, minkštesnė į Sprunggefühl. Skaičių spyruoklės, priklauso nuo dydžio ir modelio. Mažas modeliai, skirti naudoti namuose paprastai sudaro apie 30, didelis Gartentrampoline nuo 70 iki 100 springs – kuo daugiau yra, tuo didesnė jūs galite šokinėti. Dabar springs yra taip pat pagaminti iš bungee laidas naudojamas. Tai yra minkštesnė nei plieninės spyruoklės, ir švelnesnis ir lėčiau, norėdami Pereiti, taip pat paprastiems žmonėms yra rekomenduojama.
Apskritai, didelis svoris Sprunggeräts, nes tai rodo aukštą kokybę. Sunkiųjų modelį, kad jis kalba apskritai, stiprus rėmas ir stabili rėmo konstrukcija. TÜV ar GS-antspaudas patvirtinimo nurodyti sicherheitszertifiziertes modelį. Batutai turi, jeigu nenurodyta kitaip gamintojo, o ne atskirai pridedama.


Batutai sodas

Batutai sodo kurių skersmuo apie 200-500 cm, yra daug didesnis, nei Patalpų modeliai. Labiausiai Gartentrampolinen yra apsauginis tinklas, komplekte, su šuoliai apsaugo. Didelis modelių taip pat turi nedidelį galvos. Gartentrampoline neturėtų būti per arti kitos įrangos arba medžių turi būti pateikti iki avarijų riziką iki minimumo. Jei lietus, jums reikėtų Gartentrampolin dangtis, taupyti Medžiagas. Saugumo tinklus, kopėčios ir lietaus apima jūs gaunate iš įvairių teikėjų atskirai. Lauko modelių dideliems vaikams ir suaugusiems jau nuo 200 eurų sumos.


Kindertrampoline

Kindertrampoline saugos neto, dažnai su maža ištrauka Gauti. Catchall-modelius vaikams, taip pat tinka sodo tinka, yra jau 100 eur.


Fitneso Batutai / Rebounders

Kas yra idealus treniruočių partneris savo kambarį ar savo sporto salė, Fitneso batutai geriausią priežiūrą. Šių Rebounders skersmuo yra apie 100-200 cm, o keliamoji galia vidutiniškai 100 kg. Tiems, kurie mažai vietos namuose, turėtų būti sulankstomas variantas manau. Į sulankstomas modeliai yra rėmas, kojų, šokinėja lovos rėmas ir pagalvėlės patogu laikyti, ir per kelias minutes surinkti. Savo keturių sienų, jums reikia naudoti batutas tik esant tinkamai lubų aukštis naudotis. Tai turėtų būti ne žemiau kaip 50 cm virš aukštis plius Sprungflächenhöhe. Entry-level modeliai, jūs galite rasti tik nuo 50 eur.


Ką treniruotės su batutas?

Tradicinis sportas yra nekilnojamojo desmitcīņnieks. Sporto ir sveikatingumo trampolining tapo Fitneso pramonėje pagal terminas Pašoks nustatytos. Reguliariai Pašoks gali ne tik numesti svorio, bet turi teigiamą poveikį sveikatai ant viso kūno ir gerina emocinę savijautą. Pastovus Darbas prieš gravitacijos jėgą turi teigiamą poveikį visam širdies ir kraujagyslių Sistemai ir suteikia idealų ištvermės programa, be išeiti iš namų. Šuolis arba Paleisti elastingas paviršius, taip pat skatina koordinavimo ir teigia, kad maži, giliuosius raumenis Mokymo svorio mašinos dažnai yra ignoruojamos. Švelnus-ir-iš-plunksnų apsaugo sąnarius ir didina Sausgyslių ir raiščių.
Bet ne tik per Šuolis, jūs galite pasiekti teigiamą poveikį. Tikslinės stiprinimo pratimai ant nestabilių paviršių batutas yra puikus Stabilitätstraining liemens, kojų, nugaros ir rankų raumenys. Dar vienas privalumas: gana mažai laiko ir pastangų, galima pasiekti gana vartoti daug kalorijų ir padaryti jūsų kūno ir proto Gerų. Dešimties minučių labai pasportuoti pakankamai, kad tik tiek kalorijų kaip 30 minučių stumtelėti deginti.


Kaip treniruotės ant batuto?

Kuriasi ir sušilti suteikia paprastas Žygiuoja. Jei jautiesi saugus, galite Paleisti ir Pereiti pradėti. Tam tikri judesiai su ginklais apsunkinti reikalavimus ir padidinti mokymo poveikį. Nedidelis stiprinti drebantis šokinėja paviršiumi, jūs galite jaustis greitai teigiamą poveikį būdingas raumenų. Su kryptingą judėjimą, jums bus pasiekti, stiprinti tam tikrų kūno dalių, ir suteikia geresnį poziciją ir stabilumo kūno.


Ką kūno sričių yra ypač sustiprinta?

Batutas Dirbti visą kūną yra apmokyti. Su atrinktais Pratimus skirtingoms raumenų grupėms, ir galimus trūkumus ir sustiprinti. Kai Veikia ir Šokinėja, ypač mokymo kojos. Kuo didesnis kojos iškelti, daugiau Užpakalis, šlaunų ir pilvo raumenis pretenduoja. Jei turite kojas Sukrumas judesio, klubų yra stiprinami. Kai jūs Pasukti, jūs savo ruožtu keičia klubus į dešinę ir į kairę, o viršutinė kūno dalis yra nukreipta į priekį. Jei jūs imtis ginklų, supasi, su arba išsikiša į išorę, stiprina viršutinę nugaros ir pečių. Su Stabilitätsübungen Mokymo Motina žino, kad jus pasieks jau po kelių kartų stiprinti visą pagrindinius raumenis.

 

Mokymo patarimai

Apšilimui ir susipažinimui su vienetas yra lengva-ir-ne-lingės su hüftbreiter kojų poziciją arba tiesiog Žygiuoja. Po kurio laiko, turėtų ginklų dalyvaus: galite perkelti į viršų, į šoną ar į priekį ruožas arba pečių ratą.

O Traukiant kojas ir pirmyn-Ateityje pratimas stiprina Sėdmenų, šlaunų ir pilvo raumenis. Viršutinė nugaros ir pečių stiprinti jums, jei norite turėti ginklų stiprus imtis oro dėžės ar jūsų ginklų yra trumpas tam tikroje vietoje laikyti, ar mažais sukamaisiais judesiais su jais.
Tikslinės pilvo pratimas yra, pavyzdžiui, pusės Sit-ups. Stabilizuoti visą kūną, jūs galite susisiekti su kelio ir rankas ir vienu metu Kėlimo į dešinę koją ir kairę Ranką arba į dešinę Ranką ir kairę koją. Gryno kalorijų deginimas apynių arba pėsčiomis 15 minučių per dieną, batutas.


Daugiau fitneso įranga, skirta naudotis namie

Yra įvairių kitų pratybų įrangos, kurios jums yra kasdieniame gyvenime, optimalus pritaikymas gali laikyti, ir lengva vietą, rasti savo namus. Taip pat, erdvės taupymo ir labai veiksmingas yra Mokymo Stepboards. Panaši padermė į giliuosius raumenis, tokių kaip Pašoks ateina su Balanceboard, nes tai nuolatinis balansavimas nestabili laikysena reikalauja. Taip pat Pratimai su mankštos Kamuolys stiprinti vidinę raumenis. Gera namuose, yra taip pat reguliariai jėgos ir tempimo pratimai ant Kilimėlio. A Kräftigungsprogramm Motina ar su mankštos Kamuoliu galima nuostabus su batutas Darbą-out derinti.
Nesvarbu, ar malonumas, ar dėl sportiškas tikslui, su batutas galite derinti abu, nes jis yra universalus. Ji suteikia galimybę išsamią fitneso mokymo savo keturių sienų, be daug erdvės ir laiko, kad imtis pranašumą. Vaikams, tai yra idealus žaislas išdykėlis ir įdomus sportinei veiklai plėtoti. Praktiškai naudotis įranga, pažinti, gali mažomis modeliai bus naudojamas. Tie, kurie reguliariai naudoti ir mėgautis Šuolis turėti nori, turi būti aukštos kokybės atžvilgiu ir šiek tiek daugiau investuoti.