Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Nugaros treniruokliai
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Stiprinti nugaros: atgal treneris padeda

Daugiau nei du trečdaliai Vokiečių kenčia visam laikui arba laikinai, nugaros skausmo. Specialus Mokymas padeda išvengti skundų ar atleisti. Atgal instruktorių yra ypač tinkamos. Kokie modeliai yra ten ir kaip jie veikia? Kuriuos raumenis gali mokyti? Čia gausite Apžvalga ir sužinoti, kaip jūsų nugaros laikyti tinkama.

Nugaros skausmas taikyti Vokietijoje kaip socialinės ligos. Per mažai judėjimo ir per ilgai ir netaisyklingai Sėdi yra dažniausia priežastis. Tačiau yra ir gera naujiena: Kas jo nugaros mankšta, galite skausmo išvengti.

Mokymo, yra, pavyzdžiui, plius yra gerai tinka. Tai yra specialiai sukurta fitneso įranga, su kuria atgal ir glutes, bet taip pat yra stiprinami kojų raumenys ir bendra laikysena pagerėjo.

 

Bazinis modelis, skirtas pradedantiesiems, Pažengusiems versija

Paprasti standartiniai modeliai, sudaryti mokymo įtaisas su aukščio Auflagenpolstern ir lanksti koja fiksavimui kartu. Priklausomai nuo modelio, taip pat Stützgriffe kaip pradinio lygio ir mokymas pagalbos pridedamas. Plius taip pat papildomą mokymo suoliuko, Pratimai kinta atitinkamai. Daugelis modelių yra labai taupo: Su keletą paprastų žingsnių, jūs fix sulankstyti. Šie variantai yra ideali tiems, kurie neturi traukinio kasdien, ar tik turi ribotą erdvę.

Atgal instruktorių yra labai stabilūs. Geras modeliai turi apkrovos pajėgumas gerokai virš 100 kg, nors įrenginių, patys dažnai tik keletą svarų. Pigesni modeliai su labai bazinės konfigūracijos normaliai Mokymo be didesnio poreikius optimaliai. Net ir pradedantysis, prietaisas pirmiausia noriu pabandyti, patraukti jį atgal.

Už daugiau Reikliausių yra gerai įrengtas turimų modelių. Su viso kūno arba Multitrainer galite šalia nugaros, rankų, pilvo, kojų, sėdmenų ir klubų naudotis. A Schwerkrafttrainer leidžia Virš galvos padėtį, spaudimas į stuburą, o tarpslanksteliniai diskai, taip pat dėl klubo ir kelio sąnarių yra sumažintas.

 

Taigi atgal treneris apmokyti

Kai Mokymo viršutinės kūno lėtai sulenkta per ir tada ištiesinta. Tai turi būti atgal į toliau tiesiai. Galvos pratęsti stuburo vyks ir formas, su juo linijos. Svarbu: ne per toli atsitiesti ir iki, ir visada išlaikyti nugarą tiesiai! Rankos yra kintamasis: pradedantiesiems geriausia pirmosios į kovą. Išplėstinė pabandykite kelis variantus: Arba vienas kerta rankas priešais krūtinę, inkarinius juos kaklo, arba jas išlaikyti ištemptas virš galvos. Priklausomai nuo Pozicijos, kitos raumenų įtampą. Atnešti šiek tiek įvairovės į mokymą, kad visi raumenys vienodai naudotis.

Judesiai yra lėti ir nuolat vykdyti. Į giliuosius nugaros raumenis treniruoti, lenkimo prieš judėjimas į viršų atgal sąmoningai ir roll pakili slanksteliai, dėl slankstelių. Mokymai yra efektyviausias: Stiprinti šį Pratimą, Rückenstreckmuskulatur, viršutinė nugaros, glutes, ir raumenys Oberschenkelrückseite. Dar variantas yra, kad kai jums padidinti Viršutinę kūno dalį šiek tiek pasukite į dešinę arba į kairę, norėdami paleisti. Reikalavimai, be to, įstrižai pilvo raumenis.

 

Padėti išvengti nugaros skausmo kasdieniame gyvenime

Kurie jau kenčia nuo nugaros skausmo, gali būti geriausias rengiantis į gydytoją paaiškinti, kam skundų ateina. Įvyksta Mankštos, stiprus skausmas, tai geriau atšaukti Mokymus. Rizika susižaloti yra kitaip per didelis.

Nėra rimto pagrindo skausmas, Mokymas gali suteikti pagalbą. Priežastis yra ta, kad daug įtakos raumenų ir laikysena pagerėjo.
Bet ir kasdieniame gyvenime, jūs galite padaryti kai už jo nugaros, visai be fitneso įranga: ekspertai pataria, pavyzdžiui, kad "dinaminiai Sėdi": tai yra, savo Poziciją priešais Kompiuterio nuolat keisti.

Kas ir sąmoningai sėdėti tiesiai, tada vėl sėdi nugara į viršų, sėdi biure, ir eina aukštyn ir žemyn, mažina įtampą ant nugaros. Kas pasisako prieš tai, atsistojus skambinti? Ir, pagaliau, ji niekada skauda gauti daugiau judėjimo į savo kasdienį gyvenimą: Kaip ji būtų vietoj Liftas dažnai laiptais imtis, arba pakeliui į namus išlipti viena Stotis anksčiau ir Poilsio paleisti? Jūsų atgal, ji bus jums bet kokiu atveju ačiū.

 

Išvada

Atgal instruktorių yra idealus fitneso įranga, siekiant išvengti nugaros problemų. Standartiniai modeliai yra palankios, Mokymo, taip pat tinka pradedantiesiems. Pažengusiems mokiniams yra daugiau sudėtingų versijas, su kuriomis, be to, nugaros ir kitų kūno dalių, gali būti mokomi. Prieš perkant, jūs turite žinoti, kokybės, stabilumo ir atsparumo atitinkamo modelio informacija.