Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Balioninės suknelės
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Erdvus ir lengvas ir vasaros – Ballonkleider

Elegantiškas, subtilus ir elegantiškas, tuo pačiu metu, tai yra savybės Ballonkleidern. Kaip tikra klasika vakaro drabužiai yra savybės Ballonkleid per savo siauras viršuje ir talpus modelis. Taigi, atrodo, kad bet kuriuo metu moteriškas ir girly. Ir tai ypač erdvus sijonai, kad įprastas ir populiarus Siluetas. Paprastai parodo, Dizaino trumpą Formą, kad kojos atgal į dėmesio. Nuostabus bauda Sommerpartys ar kilnus Sommerhochzeiten? Tiksliai! Kaip gauti jūsų idealus modelis, pamatyti, kas iš dabartinių Tendencijų omenyje, kai jūsų Ballonkleid geriausia dėvėti ir kaip jūs tai darote su teise reikmenys elegantiškas ar atsipalaidavę, Apranga, prašome perskaityti čia.

 

Į Ballonkleid – romantiškas Akcentas

Kas yra svajinga ir švelnus Atrodo myli, yra šio varianto suknelė gerai prižiūrimi. Nes Ballonkleider patenka per savo smulkias detales į akis. Siauras ar net uždaryti viršutinė dalis baigiasi banguojantis sijonas, klostes ar raukiniai angliškas. Taigi Nestle šios suknelės yra švelni prie kūno ir pabrėžia krūtinės ir juosmens. Ir taip pat kojų atgal į dėmesio. Skirtingai nuo panašių variantų rodyti Ballonkleider maloniai šviesos. Dažnai puošia taikomas žiedai, lankai arba raukiniai, tegul širdis romantikos mėgėjams kūno. Jų charakteristika, O-formos, viršus ir apačia yra siauras ir viduryje baggy sėdi, buvo per pastaruosius keletą metų dėl palaidų Dizaino pridėta. Tuo tarpu, yra Ballonkleider dažnai keliais sluoksniais su subtiliai permatomas atrodo, jie įtikinti savo aukštos kokybės medžiagų. Didelės apimties Rockteile buvo taip naudoti lengvesnes ir labiau atsipalaidavęs modeliai laisvalaikio ir nesudėtinga progos papildyti. Taip, yra kažkas visiems, jis yra erdvus ir vasariško patinka!

 

Proga, kad atitiktų šie modeliai?

Anksčiau daugiausia elegantiškas Renginius kartu, pasiūlyti Ballonkleider dabar kur kas daugiau galimybių. Jie tinka tiek Abendanlässen taip pat laisvalaikio, padaryti puiki vieta elegantiškas jubiliejai ir kietas šalys, gerbiamų verslo, bet ir spontaniškai Barbesuchen. Toks universalus, yra tik keletas suknelės!!! Bet kuris modelis iš tikrųjų tinka, kokia proga? Čia yra modelių atsitiktinis ir elegantiškas modeliai padalinti. Šiek tiek blizga, shimmery ir šiek tiek kietesnis audiniai yra puikus labai gerai progoms. Jei kitame etape-60-aisiais. Gimtadienis savo teta vyksta, ar 30. Minint jos tėvas yra kviečiami, ar jūs su tokia suknelė puikiai reikmenys. Norite Įvykis, madinga Klubą, galite įvesti erdvus variantas mini forma su šiek tiek skaidrios Atrodo. Ir taip pat, jei esate su draugu kavos mieste, nori susitikti, jis tinka Ballonkleid. Čia galite pasirinkti modelį iš Džersis arba šviesos medvilnės – tai suknelė lengva Alltagsliebling.

 

Kam yra Ballonkleid ypač gerai?

Nes jis toks universalus ir nepastovus, beveik kiekvienas gali imtis Ballonkleid dėvėti. Kokio dydžio, kiekvieną formą, kiekvieno skonis yra su dabartine dizaino reikmėms. Sporto moterys, kurių juosmens ir tiesiai apie tą patį, plačių pečių ir Hüftpartie gali su Ballonkleid savo moteriškąją pusę streso. Žavinga supjaustyti suteikia moteriškas išvaizdą, be tavęs, apsirengti. Į Ballonkleid jūs galite lengvai perkelti, atkreipti akis į savo apmokyti kojas ir, šiek tiek skaidrumo medžiagos ir supasi Forma madingas Prisiliesti prie jūsų Aprangos. Ar turite kreivi skaičių? Tada suknelė su pasinėrus iškirpte ir teka sijonas jų nuopelnus didžiosios scenos. Jie dirba Ballonkleid siauresnė, nes talėja pabrėžti, ir suapvalinta klubų ir Sėdmenų gražiai laminuotos. Taip yra garantuojamas Jaustis gerai! Jei turite visą krūtinė, bet ūgio Hüftpartie? Kas galėjo pagalvoti, bet net ir tada yra Ballonkleider geras pasirinkimas. Nes jie paryškina jūsų biustas ir patikrinkite, ar jūsų proporcijos pagal teka sijonas vienodai atrodo.

Šiek tiek patarimas, beje: rimtesnių poveikis modelis kelio ilgis, patraukli, tačiau jūs galite per trumpą Dizainas. Ir paskutinis, bet ne mažiau, taip pat siaurais pečiais ir suapvalinta šlaunų Ballonkleidern nuostabiai naudingas. Savo moteriško žavesio, kartu su subtilus Detales suknelė, jums Atrodo, kad Nu patraukli ir žavinga.

 

Kurie priedai yra gražus be?

Paprastai taikomos šios nuostatos: Smulkūs priedai tinka puikiai Komplektus, atsitiktinis vienetų atsitiktinis Atrodo. Taip pat jūs Ballonkleid gali su atitinkamais gabaliukai papuošalai, rankinės ir batai lygiai tas stilius jums patinka. Laisvas supjaustyti ir erdvus drabužiai tinka, o Freizeitanlässen ir pamatyti, su atsipalaidavę Informaciją super. Dėvėti ilgas karoliai, keletą apyrankių, ar net patogius batus ir išsiuvinėtu maišelį, kad jūsų suknelė. Vasara yra Visa tai, su dideliu akinius nuo saulės ir papuoštas sandalai. Ir jei ji yra žemesnė, šildo minkšta šluoste, pečių ir rankų. Jei jūs turite pakvietimą į elegantiškas proga, galite įdėti į subtiliai kibirkščiuojantis ir permatomas modeliai su spalva atitikimo undergarment. Norėdami tai padaryti, pamatyti, sandalai ar peep-pirštai dalyje nuostabiai. Norite ruožas kojų ir tegul jūsų laikysena, atrodo, labiau pasitiki savimi. Subtilus grandines, plonos apyrankės ir kai kurie voreinandergesteckte žiedai pritaikyti ploną ir Atrodo yra perfect for you. Ir taip pat mažas Sankabos papildyti Apranga akimirksniu. Šaltesnių dienų, jūs galite Bolerojacke ar pavogė, kaip Priedą, pasirinkite. Jūs padengtų pečius ir rankas ir tegul atsižvelgiant į didelės apimties sijonas nemokamai!

 

Kas yra dabartinės Tendencijos?

Žavinga proga Komplektai, atsitiktinis laisvalaikio drabužiai, viskas yra leidžiama. Dvi Tendencijos pastebėtos: skaidrumas ir blizgesys. Kibirkščiuojantis medžiagos idealiai tinka elegantiškas kartų paskelbta ir suteikti kiekvienai moteriai, elegantiškas Liesti. Paprastai jų forma yra laisvai, ką šios suknelės yra labai universalus. Ir Geriausia-vasarą, jie tinka įvairiomis progomis. Verslo renginių, apie gimtadienius, iki Teatrai, yra jums Ballonkleid nuostabiai paruošti. Ir taip pat permatomas Ballonkleider yra iš mados industrijoje. Jie žavesio jų skirtingų vietų ir darbo su siuvinėjimo, Informacija arba ruffles geriausias universalus. Vientisų spalvų arba su Modeliais, ši Ballonkleider priklauso spinta kiekvieną Modeliebhaberin.

 

Išvada