Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 ECHO-mod
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Tradicinio stiliaus KLiNGELl Tradicijos ir gyvenimo būdas, už mažą kainą

Niekur yra tradicinis stilius yra įsikūręs Bavaria: Lederhosen berniukų ir fesches Dirndl už Madl, kuri buvo ilgą laiką - ne mažiau kaip kaimo vietovėse - įprastas drabužių gyventojų. Tad nenuostabu, kad ji buvo kostiumas iš pradžių tiesiog "Nusidėvėjimo" drabužius.

Kostiumų, mados, pasaulio malonu

Šiandien, tradicinis mados ir kasdieniame gyvenime, yra matyti, tik labai retai. Vis dėlto daugelis moterų vykdyti šalies savo suknelę, kaip ir anksčiau, ypatingomis progomis, švenčių, arba sekmadienį Bažnyčią lanko. Jei miesto gyventojai, priešingai, modernios šalies mados yra didelė paklausa ir yra visų amžiaus klasių didelio populiarumo. Ar kilnus odinės kelnės, susagstomi megztiniai Kostiumu-ar modernaus stiliaus, dirndl suknelės - tai Atrodo yra įkvėptas lygiavertiškumą. Ir kad yra Dirndl trachten malonu mados pasaulyje, galima sakyti, kiekvienais metais Miuncheno "Oktoberfest". Ten, moterų ir vyrų wydziwiać iš viso pasaulio tradicinės mados.

Jei skambėjimo tonų, jūs galite rasti nebrangia Kostiumai ir prašmatnus, šalyje-mados, Tradicijos ir modernumo, meistriškai derinti. Tarp kitų dalykų, mes:


 • Paveikslas-draugiškas, kostiumai, suknelės, pagaminti iš švelniavilnių Žakardiniai, pavyzdžiui, su gėlių modelio ir tauriųjų prijuostės iš kibirkščiuojantis Changeant- - - - prekės
 • Saldus Dirndl pagaminta iš patogios medvilnės, pavyzdžiui, su verpalai dažyti dryžuotas medvilnės audinys
 • Dirndl palaidinė su subtilus siuvinėjimas ir nėriniai
 • Veržlus odinės kelnės ir 7/8 kelnės odos su stilingas siuvinėjimas ant kišenių ir balną
 • Net ir šiandien, kostiumų mados užsakymas internetu

  Internetinė Parduotuvė bell galite rasti šiuolaikinės tradicinio stiliaus su tradicinio stiliaus elementų. Galite užsisakyti nebrangia kostiumų mados greitai ir lengvai spustelėję pelės klavišą. Su mūsų dydžių lentelė tu gali užtrukti iki nutartis ir puikus dydžio už jūsų Dirndl ar lederhosen turi būti nustatyta. Galiausiai jis ateina į tradicinį stilių į elegantišką išvaizdą! Įtikinti save, kad labai kostiumų mados atrankos ring-ir naudos iš mūsų greitą pristatymą ir lengvai mokėjimo galimybes.