Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Ilgi topai
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Longtops

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą, Longtops:

 

"Mango" Longtops

 

Sheego Longtops

 

Gatvėje Vienas Longtops

 

Cecil Longtops

 

Tik Longtops

Patarimai ir Tendencijas visame Longtops: naujas, spalvingas ir universalus

Jie pasiekia, kad tik virš klubo ir yra trendsetters ateinantį sezoną. Kalbos yra iš Longtops jų dizaino įvairovė. Madinga long Marškinėliai, kad yra kaip akį traukiantis kelnės, sijonai ar Šortai, dėvėti ir yra konspektas vasaros lengvumu. Kartu su priedais, pavyzdžiui, diržai, grandinės ir atitikimo Schalvariationen yra Longtops toks universalus, kaip niekas kitas rūbas. Ryte į biurą, prašmatnus, vidurdienį Priešpiečiai atsitiktinis ir vakare eiti ekstravagantiškas ryškus: Longtops jie visada yra Tendencija. Kaip su long Marškinėliai ypač stilbewusst mados sezonas, kurį galite rasti čia:

- Teisę sumažinti – jūs turite žinoti Longtops
- Kada ir kodėl gali Longtops stilbewusst būti dėvimi?
Stilistika: Šio tipo moteris yra Longtops ypač gerai
- Naujausias Tendencijas Longtops

 

Teisę sumažinti turėtų būti apie Longtops žinoti

Longtops visada sėdi puikiai, kai jūsų kūno hugging susirūpinimą ar net laisvai per klubus, krenta. Įvairių modelių baigiasi tik po žingsnio, arba uždaryti dalį šlaunies. Smaližius laminavimas su madinga Išilginės sumaniai savo "meilės rankenėles", o taip pat mažesnių Bauchansätze išnyksta su šiek tiek toliau pašalinimas iš viršaus.

Patrauklios stebėjimo Viršūnes, su kuria jūs vasaros lengvumu. Tiems, kurie nori kažko daugiau ekstravagantiškų, pavyzdžiui, pasirenka Vieną-Peties Viršūnės, žvilgsnių, praeiviai atsargiai ant veikiami pečių valdyti. Ponios, su ilgu kaklu, Longshirts su trumpu Collierkette į kaklą vizualiai sutrumpinti, arba pasirinkti aukštu kaklu Rundkrägen ir atrodo ypač stilingas.

 

Kada ir kodėl gali Longtops stilbewusst būti dėvimi?

Longtops yra tiesa desmitcīņnieks mados pasaulyje. Galite, priklausomai nuo kirpimo ir atrodo, beveik bet kokia proga. Kartu su Antblauzdžiai arba Šortai, jie, pavyzdžiui, Laisvalaikio sportas labai gerai įrengtas. Be optinis efektas pasiūlyti Longtops gerą oro apytakai, nepaisant to, kad peržiūrėti apsaugos judėjimo metu.

Kartu su Džinsai ar suknelė kelnės, jie dirba gerai ir kasdieniame gyvenime, madinga, grakštus. Ar jūs per savo darbą, daug judėjimo, ar dažnai tenka sėdėti ir gauti dar kartą, tu su Longtops gerų patarimų, be ilgų Herumzupfen ir greitai. Už geriausią Verslo Ieškoti rekomenduojame blusenartige Marškinėliai arba tankų, asimetrinis būdu.

Jei norite, kad jūsų stilius šiek tiek, atlaisvinkite arba pabrėžti, galite naudoti paprastą Blusentop su mados šluostės arba kaklaskarės skirtis. Bet būkite atsargūs: Tai atrodo tik gerai, kai palaidinė pati yra laikomi gana paprasta yra. Perkrautas, jums turėtų turėti savo stilių. Ar jūs ieškote už Aprangą vakarą atveju, jie dirba su elegantiška, teka arba viliojanti ieško Spitzentops visada stilbewusst. Kiekvienas iš viršaus kelis Modefliegen vienas akmuo, nusprendžia jis ir yra geriausias monochromatinės Pagrindinio viršuje. Talpinti, su teise reikmenys kartu, bet kokia proga, o gali būti su audiniu ir Švarkas biure stilingas dėvėti.

 

Stilistika: Šio tipo moteris yra Longtops ypač gerai

Lieknas moteris, ilgas kojas, yra Longtops ypač gerai, ypač kartu su diržai, skarelės ir kiti atitikimo aksesuarai. Bet ne tik ponios su Laufstegfigur gali apie tai mados tendencija į priekį. Net ponios su maža problema vietovėse, atkreipti jų Naudą iš ilgo diapazono viršūnės. Fülligere ponios gali, pavyzdžiui, iš viršaus, savo klubus, šiek tiek ir paslėpti vaizdais, priklausomai nuo Spausdinimo ir tipo pjovimo atidžiai į kitus regionus, valdyti. Tai ypač pasakytina, kad dar labiau sumažinti tankų, nes jie yra idealus Figurumschmeichler moterims moteriškas kreives. Vasarą įvairių spalvų, gabalai ir puošmenų daro Longtops kiekvieno stiliaus tipo įdomu.

 

Dabartinės Tendencijos Longtops

Šviežių, spalvingų ir universalus jie turėtų būti, Longtops sezono. Tendencija figurumspielende Rüschentops, Stalviršiai, su Nėrinių tuo hem, taip pat Longtops su asimetrine gabalai ir rafinuotas Stoffdrapierungen. Taip pat neįprastas ir programų reikia, kaip niekada anksčiau. Tiems, kurie nori ką nors daugiau atsitiktinis, pavyzdžiui, su stora montavimo tankų, ryškių spalvų, pavyzdžiui, raudonos, Geltonos ar Žalios teisingai. Bet nebijok, jis ne visada turi būti spalvos. Taip pat Longtops, gedeckteren tonai mygtuką plackets ir Zierschnallen yra gana populiarus. Tendencija yra tokia, ką daryti. Išgirsite tai, pavyzdžiui, kad.

 

Išvada: Longtops jie yra prieinama bet kokiai progai, apsirengusį