Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Kalo papuošalai
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Karoliai

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą karoliai:

 

Esprit Karoliai

 

s. Oliveris karoliai

 

Heine Karoliai

 

Tamaris Karoliai

 

Iškastinio Karoliai

Patarimai ir Tendencijas visame karoliai – Optikos slaptas ginklas

 

Karoliai yra puikus kapitonas nuslėpti. Jums padaryti iškirpte už spalvingas akį, paprastas baltas Marškinėliai madinga pabrėžti, Verslo Apranga optinis pabrėžti biure kasdien. Papildyti savo stiliaus suknelė su putojančio karoliai, bauda perlų eilutę arba vadinamasis Statementkette. Pavyzdžiui, jūs niekada nematėte nieko šioje topmodischen karoliai priklauso? Tada tai bus laikas! Nes šis akį traukiantis grandinių, šiuo metu yra tiesiai ant Tendencijos. Statementketten virš visi turi vieną bendrą bruožą: jie yra dideli. Labai didelis. Ir jūs linksmam ir Blizgesį ir yra realus akis gaudytojas. Tyliai ir nepastebimai? Nė vienas! Šie karoliai yra Mados Pareiškimų. Ar blizgučiai, etninės ar gėlės – tai akį traukiantis funkcijų, kurių reikšmės padaryti bet Pagrindiniai Apranga nepamirštama Pabrėžti. Sužinokite daugiau apie įvairius vėrinius ir sužinoti, kaip ir kodėl jie gali būti dėvimi. Jei yra, susijusias su šiais priedais viską darome teisingai, jie yra tikri Stiliaus stebuklas ginklų.

 

1. Karoliai – kiekviena konkreti funkcija

Yra daugybė kategorijų karoliai įvairiais kainas. Mados Karalienės Coco Chanel atnešė jį į tašką: "juvelyrika, turėtų ne turtingi, bet puošia." Pradininkas nieko pakeisti maža Juoda suknelė buvo advokatas taip pat bižuterijos ir pridūrė: "štai Kodėl aš visada kaip negerai papuošalai dėvėti." Kaklo ji dėvėjo taip pat kaip ir ant kito. Visada su stiliumi ir elegancija.

Tiesiog būtent šis stilius bei elegancija, taip pat mados jausmą, įvairių karoliai plitimą. Visų pirma, sparčiai čia, klasikinis perlų vėrinį. Nekilnojamojo galite šiek tiek, bet tikrai daug laimės praleisti. Bet tai nebūtinai turi būti, nes ten yra taip pat labai gražus ir visiškai už prieinamą kainą dirbtiniu būdu išauginti perlai.

Be zawalcowany-klasika, jūs galite taip pat rasti Aukso, sidabro ar nerūdijančio plieno grandinės, įvairaus dizaino bei ilgių. Paprastas apykaklės ir puikus karoliai bus arti kaklo. Prasmingų ir visuomet Tendencija yra Herzketten – nėra širdies, kažką daugiau ir ilgos grandinės aukštis bambos tabaluoti. Taip pat kitos priekabos, bet kokio dydžio yra paskelbta. Ypač populiarios yra vadinamosios Engelsrufer, kuri, su nedideliu ansamblis su sąlyga, kad jūsų asmens globėjas angelas pasikviesti. Labai originalus, yra tai, kad protas yra mažas melodija kamuolys gali būti pakeistas, todėl, kad juvelyrikos kūrinys yra ne tik skirtingų spalvų, bet taip pat ir keisti garso.

Visiems, kurie norėtų aiškų pareiškimą į kaklą, ateina į asmeninį Pavadinimas arba Partnerketten ne aplink. Tačiau net ir tie, kurie madinga Statementkette ar grandinių, skirtingų ilgių ir vienas su kitu yra dėvėti", turi ką pasakyti."

Matote, pasirinkimas yra didžiulis, ir yra kažkas visiems.

 

2. Norėčiau, sidabro ar Aukso?

Karoliai iš beveik visų medžiagų, taip pat pagamintas iš odos, kriauklių, natūralaus akmens ar perdirbtų medžiagų. Siekiant eksperimentiškai? Tada klijuoti su bendrąja medžiagų, tokių kaip sidabras ar Auksas, ar net nerūdijančio plieno ar platinos, nes tai yra populiarus medžiagos grandines.

Aukso sako, kad ji buvo amžinai. Bet tai, ką ne kiekvienas žino: yra, Vargu, ar papuošalą, yra pagamintas iš gryno Aukso; tauriųjų metalų, yra per daug minkštas ir susidėvi greitai. Tai yra, kodėl grandinės ir žiedai paprastai yra pagaminti iš lydinio, Aukso ir kitų medžiagų, pavyzdžiui, sidabro, vario ar Nikelio. Bet saugokitės, Nikelio reaguoti daugelis žmonių yra alergiški.

Tikrasis aukso kiekis jūsų grandinės, išreikšta karatų, atskleidžia mažą antspaudas.

Labiau prieinamos nei Aukso, sidabro. Sidabro kalba visų pirma dėl kainos, tačiau, jo medžiagos savybes, nes sidabro lydiniai yra gana minkšta Medžiaga yra subraižytas greičiau ir spalvą laikui bėgant.

Taip pat plieno ir titano yra populiarus, nes jie yra ypač stabilūs, ir kitas yra palyginti pigi. Tačiau, titano gali, taip pat Nikelio alergijos.

Platinum yra medžiaga, iš kurios puikus jausmus. Šio tauriojo metalo reiškia begalybę ir ilgaamžiškumą. Todėl, vestuviniai žiedai dažnai nuo to kalimo, bet ir brangakmenių vėriniai, tačiau turi savo kainą.

 

3. Kurioje grandinėje aš dėvėti, kai ir visų pirma, kodėl?

Papuošalai ir ypač grandinės yra esmė stilius. Jums bus įtraukti į bet kokios Aprangos įdomu, vertybes, apie tai, ar įtraukti į ją. Bet kam tinka, kai kurie papuošalą?

Šiuo metu yra dvi svarbios Tendencijos: spalvinga grandinės, taip pat plius Dydžių, taip pat klasikinis ir elegantiškas karoliai, Aukso ir sidabro.

Šviesos, vėsus suknelės, kad tilptų abu puikiai. Paprastas, subtilus priedai pabrėžti, subtilus linija, Negabaritinių karoliai rinkinius, tačiau, aušintuvas akcentu.

Verslo Išvaizdą su išsamios, halsnahen grandines, Aukso ar sidabro raundų, tačiau taip pat žaismingas, ilgos grandinės – su ar be priekabos yra baigtas, Apranga.

Spalvinga grandinės didelių Dydžių, priešingai, reikalauja dviejų sąlygų: laimėtojas turi, viena vertus, turi būti didelis, nes (ir paprastai dominuojančią) Negabaritinių grandines, dažnai bamba turtingas ir mažų moterys vizualiai sukrėsti. (Šiuos ūgio moterys yra halsnahen Statementketten labai gerai.) Kita vertus, turėtų Apranga paprasta ir nekrenta į akis, taip, kad ilgai ir prabangus grandinės, iki tobulumo. Tai Ideali vieta, jei grandinės ir drabužiai nėra konkurencijos. Diskretiškas kelnes ir paprastą Viršuje yra geriausias kompanionai.

Suvaidino svarbų vaidmenį Karalienė chains, pearl karoliai niekada neišeina iš stiliaus ir kiekvienai progai tinkamą variantą turi. Labai svarbus ir įtakingas perlų karoliai ilgio. Gana atsitiktinis Apranga daryti su taip vadinama Choker (45 cm) visi teisės, Verslo ar formalių kartų, pasirinkti šiek tiek ilgiau Matinee (60 cm). Kamuolys suknelė karūnavimo šlovės 90 cm ilgio Opera, paprastas arba dvigubas privaloma.

Kas keli Stiliaus patarimai išgirstas, bet kokiai progai, madingi, puikiai paruošti.

 

4. Grandinės, Žiedas ir co, Kurie tinka, kaip kam?

Visų pirma, paprastas patarimas: Vengti kontrastų tarp Apranga ir papuošalai, ir tie, grandinėlės, apyrankės ir žiedai yra puikus suknelė. Taip pat vienas su kitu, turėtų papuošalai kiekvienu atveju rungtynės. Pasirinkti žiedai, apyrankės ir grandinėlės, tuo pačiu metu, jūs norite dėvėti, todėl, pagaminti iš tos pačios Medžiagos ir, svarbiausia, tos pačios spalvos arba panašių atspalvių.

Dėvėti gražus, bet dominuojanti Negabaritinių grandinės, turėtų būti jūsų auskarai į nuosaikumo. Apranga pati yra labai spalvingas ir ryškus, tokių kaip, pavyzdžiui, erdvus, talpus Maxikleidern yra dažnai atvejis, tinka ne paprastai, kaip dominuojančios Langkette. Čia karoliai yra pašalinti arba būti labai atsargus. Tai kodėl dabar auskarai taškų ir akcentai. Taip pat čia taikoma: Geriau spalva Komplektus įrašyti ir ne su nauja purslų spalvos paskandinti!

Kita taisyklė yra, niekada daugiau nei du didelius gabalus papuošalai tuo pačiu metu, siekiant imtis efektyvesnių yra vienas. Atminkite: taip Pat yra diržas su prašmatnus sagtis yra laikomas aksesuaras ar papuošalo, tiesiog kaip geras laikrodis. Per daug veikia labai greitai perkrautas. Biure, pvz., yra kėdutė paskelbė. Daugiau nei penki gabaliukai papuošalai yra per daug: pakanka, kad žiūrėti, karoliai, du žiedai ir auskarai (jie laikomi vienu dalis).

Papuošalai siūlo puikus būdas su spalvų ir formų, žaisti. Baltos vasaros suknelės, kad tilptų, pavyzdžiui, turkio karoliai, ir vienas arba du siauri bangles į patį tonas, ir spalva turkis vėl į batus, ar švarko būti įtraukti. Todėl jūsų Apranga darnią, elegantiškas ir kilnus.

 

5. Ilgas tarnavimo laikas dėl jūsų grandinės

Savo grandinę užbaigia savo Apranga ir puikiai pabrėžia jūsų charizma. Todėl jūs nusipelnė, gerai elgiamasi, gerai prižiūrėtas ir gerai išlaikytas.

Lovoje, Saunoje, baseine arba po dušo niekučių, nieko prarasti. Per karstas, arba Kaip jaustis, tačiau atsigavo.

Iš esmės reikia kas papuošalo yra labai individualios priežiūros. Pernelyg susisiekti su kremai, makiažo ar net plaukų lakas turėtų būti vengiama.

Štai keletas patarimų iš Schmuckexperten:

Perlų karoliai yra divas pagal grandines. Jie reikalauja labai specialių ir švelni priežiūra. Įveskite niekada Saunoje ar jūros vandenį. Paprastai, susisiekti su vandeniu turėtų būti vengiama. Labai paprastas patarimas, kad stebuklus: PATRINTI savo perlų vėrinį kartą per metus, kai alyvuogių aliejaus ir ji šviečia kaip pirmą dieną!

Sidabro, tačiau, oksiduojasi veikiami oro, yra negraži juoda sienų. Čia Silberputztücher ir Silberbäder ištaisyti.

Kai užsiima aukso papuošalai padeda drungno vandens vonią ir švelniu muilu, ir tada PATRINTI papuošalai su Audiniu arba labai minkštą dantų šepetėlį.

 

6. Išvada:

Karoliai yra madingi, paprasčiausiai, Turi. Yra gražus karoliai kas tipo ir proga, kad atitiktų bet drabužiui, bet kokio ilgio, ir beveik iš bet kurios Medžiagos. Tai smagu, grandinės, taip pat yra kartų, tarpusavyje sujungti. Ir jei jūs esate šiek tiek atsargus, kas yra grandinė, kuri Apranga, kostiumai, kuri Medžiaga yra jums tinka, ir kaip jūsų papuošalai bus taip pat tvirtina, jūs turite daug metų malonumą su šis gražus aksesuaras.