Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Auskarai į bambą
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Pirkimo Vadovus Auskarai

Nešioti Auskarų? Tada jie yra labai madingam! Apskaičiuota, kad kas 15. Vokietijos dabar pramušta. Po įspūdingų Schmuckschönheiten jau 90-ųjų, daug Gerbėjų, jie dabar labiau nei kada nors paskelbta. Žvaigždės, tokios kaip Katy Perry, Lady Gaga, Rihanna ar Jessica Biel, kad ji ir dėvėti arba subtilus nosies žiedus ar Pertvaros Auskarųper kremzlės pagal nosies pertvarą yra kimštas. Naudotojo ar naudotojo bus taip blink tyčinių martialischer Atrodo apdovanotas.

Perskaitykite šį vadovą, kad jums tiksliai žinoti, kaip papuošalą, kad rasti vieną, kuris tinka jums, kaip jūs galite derinti ir ką jūs valymas ir medžiagų parinkimas turėtų žinoti.

 

Ieškoti papuošalai

Labai aiški: tiems, Kurie turi Auskarų meškučiai, kurie nori išsiskirti. Bet tuo tarpu, buvęs Protestas-aksesuaras maištingas paauglys seniai tapo priimtina. Ausų, nosies, antakių, ir bamba, ir net intymių kūno dalių įvairūs Auskarai puošia, ir pabrėžia. Pasirinkti tinkamą papuošalai kartu su Šukuosena ir Apranga yra labai svarbi. Kas tai subtilus, kaip, pavyzdžiui, pasirinkite mažą, blizgantis Auskarų ir plonus audinius, tokius kaip šilkas ar kašmyras: visiškai bürotauglich. Kas jo vidinis Bloga Mergina ar jo Blogas Berniukas hervorkehren norėčiau, kartu su provokuojantis variantas yra ypač gerai - pavyzdžiui, su juoda Pertvaros Auskarų vėrimo ir kitų punky Informacija. Nes dėmesys garantuotas.

Be to, juoda arba labai paprastų Auskarų leidžiama šiuo metu, bet taip pat ramioje kartus spalvinga požiūris: Itin blizgios ir blizgučiai spalvos yra nustatyta šiuo metu daugelyje gabalų juvelyrikos dar kartą. Spausdinti Epoksidinės sritis ir piramidės, taip pat silikono, Tunelis su geometrinių figūrų rinkinys, aišku, Stiliaus Teiginių. Ir jums reikia, per daug!

Norėdami tai padaryti, jūs turite dvi galimybes: galite savo papuošalus su stipriais makiažo ir Mados akcentai pabrėžti. Arba galite atsiimti ir tegul jūsų nauja mėgstamiausia vien Blizgesį.

Biure yra, tačiau vis tiek reikia būti atsargiems, kai jis ateina į akį kūno papuošalų. Net jei Auskarai jau kelyje ir kasdieniame gyvenime, manote, kad jūsų bosas jums gali kaip netinkamas (ypač, jei turite daug klientu). Čia patartina subtilus žvakės arba netgi Laikiklis eiti. Fiksatorius yra skaidri ir lengva nešioti į darbą. Taigi galite būti tikri, kad jūsų Piercingloch ne zuwächst, ir pastaba, nepaisant to, aprangos stilių, savo Darbo pobūdį.

 

Mažų Auskarų Klientų

Auskarų vėrimas yra pati Auskarų? Bet ne! Forma, juvelyrikos, yra didelių skirtumų.

Kamuolys Užbaigimo Žiedas

Atidarymo apvalus pakabukas yra mažas rutuliukas prispaustas, kurie yra dekoratyvinis ir tuo pačiu metu, kaip uždarymo. Todėl, Auskarų vėrimas, kaip Klemmkugelring nurodyta.

Segmentring

Šiuo variantu, Žiedas Segmentas yra uždarytas, Formos, medžiagos ir masto poilsio gabalas patinka. Tai sukuria įspūdį, puikus, full ring.

Pertvaros Žiedas

Kai madinga Pertvaros Auskarų vėrimas yra ne nosies, bet Nasenscheidenwand žemiau kremzlės pramušta. Apskrito Žiedas veikia ši kūno dalis yra ne; ji yra, o ne mažas, tiesus strypas, naudojamas.

Štanga

Atrodo kaip Mini baras su dviem sriegiu kamuolius ir didelis privalumas, kad šis kūdikis be pagalbos jungiklis. Todėl jūs galite mėgautis savo Štanga nuo noro ir nuotaikos keistis, arba per įvairius esė, pavyzdžiui, cirkonio ar Šuoliai atnaujinti.

Naudoti randa Sijos, ypač liežuvio speneliai, lūpos, antakiai ir Bauchnabelpiercings. Specialusis modelis antakiai ar Bauchnabelregion beje, yra Lenkta Štanga. Jis yra šiek tiek lenktas ir primena formos bananų – štai kodėl jis yra dažnai Bananų-Bell vadinamas.

Apskrito Štanga

Derinys Štanga ir Žiedas primena pasaga, kuris yra, kodėl šis Auskarų vėrimas taip pat Hufeisenring yra vadinamas.

Labret Plug

Šis variantas sudaro tušinukas su plokštė viename gale ir varžtu iš kitos pusės. Į Labret kištukas yra naudojamas visų pirma kūno Auskarų burnoje plotas naudojamas, pavyzdžiui, ant lūpų. Jis gali, tačiau, taip pat į nosį ar ausį būti dėvimi.

Šnervę Kištukai

Į Šnervę Stud yra pin kodą, kuris yra ne pirmas tiesiai ir tada susukti lanko srautus. Tai padės išlaikyti Auskarų vėrimas į nosį. Kai Įkišdami kištuką, iš esmės, Piercingloch eilė. Kita matoma gale yra plug įdėta. Į Šnervę Stud yra vyrų, pageidautina su klasikinės Auskarų per nosį naudojamas.

Kūnas Tuneliai, Kištukai ir Spirale

Be standartinių modelių, yra dar specialūs papuošalai išsiplėtę Auskarų. Ypač prie ausies spenelio, ši intervencija yra labai populiarus. Skylė yra per ilgesnį laikotarpį, gabalą norimą skersmuo turi būti ištemptas. Naudojamas tada arba Kūnas Tuneliai, Kištukai, arba Spirale. Kūnas-tunelį, informuoja išsiplėtę anga atvira, bet yra tuščiaviduriai, ir taip skaidrus. Kištukai yra Objektai, kurie vadinami, yra Atidarymo visiškai užpildyti. Spirale yra spiralės į išsipūtę skylę naudojama. Galai yra abiejose ausies spenelio.

 

Vidinės vertės nuspręsti

Taigi, tai, kai jūs Dėvėti savo naują Lieblingsschmuckstücks ne bėrimas arba uždegimas ateina jums reikia pirkti, įsitikinkite, kad Medžiaga, iš aštuntosios. Svarbiausias skirtumas yra tarp Erstschmuck ir vėliau papuošalai. Kai Erstschmuck, svarbu, kad jis yra be Nikelio, nes šios medžiagos gali sukelti prastas Gyja žaizdos ar sukelti alergiją. Praeiti kanalas turėtų būti visiškai uždarytas iki galutinio Auskarų. Kiek ilgai šis procesas trunka nuo Auskarų vėrimas į Auskarų vėrimo ir gali skirtis nuo Asmens. Apskritai, su maždaug keturių iki šešių savaičių.

 

Puikiai tinka Erstschmuck

Titan

Metalas yra medicinos dažnai naudojamas, nes ji yra dėl savo cheminės prigimties, o ne kūno skysčių reaguoja. Be to, ji yra iš esmės hipoalergicznych. Ji yra arba grynai apdorojami arba kaip lydinys, naudojamas. Lydinio yra šiek tiek sunkiau, kuris yra, kodėl kiekvienas papuošalo yra mažiau jautrūs įbrėžimų. Ir tai yra svarbu, nes iš pažeidimai, paviršiaus auskarų gali sukelti odos sudirginimą.

PTFE

PTFE yra perduodama plastiko politetrafluoretileno. Taip pat PTFE randa medicina naudoti. Medžiagos yra biologiškai toleruojamas ir nesukelia alergijos. Be to, jis yra labai stabilus, lengva valdyti, ir turi lygaus paviršiaus. Ypač rekomenduojame PTFE, jei Auskarai turi didelį elastingumą.

 

Jei savo Auskarų užgis

Chirurginio plieno

Šios Medžiagos dažnai yra Nikelio ir neturėtų, todėl Erstschmuck būti naudojamas. Nuo chirurginio plieno, bet ypač gražus blizgus poliruotas, jį naudoti vėliau yra gana tinkamas.

Auksas

Auksas, iš tiesų, yra visada. Tauriųjų metalų suteikia Auskarų spalvingi liesti. Taigi, Auksas yra taip pat gražus ilgą laiką išlieka, jūs bent jau turėtų 750er Aukso, kaip žemesnio lydinių greitai apjuodinti.

Sidabrinė

Kitas populiarus tauriųjų metalų yra sidabras. Dažniausiai ateina lydinio 925 naudojamas. Daugelyje sidabro lydiniai yra, tačiau taip pat būti Nikelio. Todėl prašome atkreipti dėmesį, glaudžiai odos reakcijos.

 

Odos priežiūros patarimai, kad eiti pagal odos

Auskarų vėrimas, ar jums!

Ne tik skonio, bet ir dėl sveikatos problemų, rekomenduojama, kad Auskarų kartais, norėdami pereiti. Pavyzdžiui, jei paviršiaus kištukas yra pažeistas ir nebėra sklandžiai, turėtumėte gauti naują perlas mėgautis. Žinoma, jums reikia papuošalai taip pat pasikeis, jei Medžiaga yra netoleruojami arba uždegimas, kad susiformavo. Tokiais atvejais, jūs turėtumėte kaip atsargumo priemonė,, atgal į savo Erstschmuck įterpti ir žaizdos, reguliariai valomi, kol ji pasveiko. Saugi yra saugi.

Gera, bet tikrai

Dezinfekavimo priemonės kūno Auskarų? Nori ne! Net jei tai norisi būti, pavyzdžiui, purvo, siekiant kūno atgal, jums turėtų duoti. Vienai, galite įdėti papuošalai, priklausomai nuo Materialinės žalos. Ir kiti galėtų būti, dezinfekcijos dirginti odą ir sukelti dirginimą. Yra geriau, jos yra tik šiltu vandeniu su brūkšniu ir švelnaus muilo paprastai pakanka.

 

Išvada

Kai pasirenkant tinkamą auskarų keli veiksniai turi būti apsvarstyti. Jums, kad jūsų tobulas papuošalo rasti, jūs turėtumėte būti iš anksto atsakyti į kelis klausimus:

- Kokie papuošalai tinka jūsų kasdieniniame gyvenime? Tinka darbas, o laisvalaikio metu?

- Ar jūs norite, Auskarų ranka ar norėtumėte tai ilgalaikis dėvėti?

- Ar jūs norite, kad su Pradurta išsiskirti ar tiesiog subtilus akcentas?

- Ar jūs, tuo pačiu metu, iš kelių dalių sujungti vienas su kitu? Šiuo atveju, jums reikia dydžio papuošalai ir medžiagos skersmuo aštuntas. - Kuo jis mažesnis, tuo daugiau neišsiskiriantis.

- Ar jūs prieš konkretų metalo alergijos? Jie reaguoja labai jautriai reaguoja į Nikelio? Tada atkreipkite dėmesį į medžiagos sudėtį.