Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Papuošalų ir laikrodžių dėžutės
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Šioje kategorijoje nėra produktų.

Patarimai ir Tendencijas visame juvelyrika atvejais - aukšto profilio mėgstamų saugioje vietoje

"Geriausi draugai" iš Aukso ir sidabro, yra, pavyzdžiui, mėsos-ir-kraujo: geriausiu atveju padarė visą amžinybę, numatyti laistymo blizgučiai gyvenime. Atsitiktinai " išsibarsto, grasina jums, tačiau, siekiant būti prarasta, taigi jums turėtų būti lobis. Juvelyrika atvejais surinkti blizgantis ir " high-profile draugų, per gyvenimą saugioje vietoje ir apsaugoti jį nuo įbrėžimų.

Šiame straipsnyje jūs sužinosite:

- kokie yra įvairių tipų juvelyrika atvejais yra,

- kaip papuošalai kelionėms, yra saugūs ir

- kas yra juvelyrika atvejais, kaip dovana, tinka.

Žiedai, laikrodžiai, juvelyriniai dirbiniai: už kiekvieną perlas, puikus saugojimo sprendimas

Vertingas šeimos palikimas, pagaminti iš tikro Aukso, didelis plastikinis žiedas iš Paryžiaus, lieknas sidabro žiedas, dovana geriausias draugas, žiūrėti surinkimo – brangakmeniais inestimable sentimentalią vertę. Ir todėl jūs turite garbingą vietą pelnė, tikras ir visada iki jūsų kitą programą ant Piršto, aplink kaklo arba ant riešo mokestis. Jokių Problemų, nes kiekvieno korpuso juvelyrikos kolekcija, yra puikus saugojimo sprendimas.

1. Žiūrėti karstas ir Uhrenkästen

Žiūrėti karstas ir Uhrenkästen yra papildomai rankiniai laikrodžiai sukonstruoti ir užtikrinti, kad apyrankės, dėka minkštos žiūrėti pagalvėlės palaikyti formą. Skambinti rodo ir yra labai saugomos. Uhrenkästen su langu pasiūlyti nekliudomai nuomonę eksponatai. Dažnai pagaminti iš medienos, dirbtinė oda, arba oda, paprastai ilgai dėžės su minkšto audinio, su pamušalu. Egzemplioriai, su dviejų aukštų ir pasiūlyti dvigubo sandėliavimo vietos. Dažnai rakinama, ar jis yra saugioje vietoje, vertingų kūrinių.

2. Juvelyrika atvejais su stalčiais

Tu pats esi jau tikras brangakmenis: dekoratyviniai papuošalai atvejais, pagaminti iš plonos natūralios odos arba aukštos kokybės dirbtiniais odos ir viso aukšto profilio kultūrų įvairovę gyveno-vieta. Kelių aukštų, vidaus reikalų skyriai yra suskirstyti, siekiant išlaikyti tvarką. Žiedas pagalvėlės užtikrinti, kad vertingų gabalus atskirai, yra saugomi, todėl jie negali ateiti pučia, ir kiekviena kita žala. Viduje padengti atskleidžia dažnai, veidrodis, taip, kad Sukūrus karoliai ir auskarai iš karto gana poveikis gali patikrinti. Rakinama juvelyrika atvejais įrodyti esą ypač šeimos namų ūkis, todėl, kad karoliai ir žiedai, o Žaisti nėra be mamos patvirtinimo Kinderzimmerchaos išnyksta.

3. Schmucktaschen ir Schmuckrollen

Schmucktaschen prisiminti Dizainas ir Formatas piniginės ir idealiai tinka svarbiausių gabalų juvelyrikos, kad yra patogus, ar kelyje, ar namie, ir staliukas. Prasidėjusios, ir minkštas šeriami, pasirodo, kad Schmucktasche kaip tikras organizacinis talentas: Ringleiste prisijungia papuošalai, sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą, zippered skyriuje nustatyta Lieblingskette vieta, auskarai, sagės ir bus, jeigu grioveliai išdėstyti. Schmuckrollen yra nešiojamas, kaip Schmucktaschen, tačiau jie yra bendri aplink ir yra dviejų juostų kartu .

4. Ringetuis

Jei jums patinka žiedai ir nėra pakankamai šio blizgantis Fingerschmuck galite gauti, yra specialios Ringetuis pirkimo vertę. Juos rasite priklausomai nuo versijos, 50, 100 žiedai taip vadinamą Ringpolsterleisten vietoje, priklausomai nuo dizaino yra ir kitų dalykų, integruotai. Viduje padengti dažnai yra veidrodis, ir interjeras susideda iš minkštos Medžiagos, tokios kaip Velours. Iš išorės, yra Ringetuis dažnai odos arba odos imitacijos ir laikomi pilis baigta.

Papuošalai keliauti saugiai laikyti

Kas būtų Muzikos vizito į Hamburgas be savo mylimo devynių kryptis apykaklės? Ir savaitgalis mados sostinėje Paryžiuje be Pareiškimą, karoliai ir atitikimo Žiedas? Taip pat kelionės, turėtų artimuosius brangenybės yra ne trūksta. Pagrindinis dalykas yra, kad jie yra praktiški nešioti saugiai saugomi ir greitai į Rankas. Stilius ilgainiui greitai būti padaryta, Ekskursijos gauna!

Šie kriterijai yra svarbūs Reiseschmuckkoffer:

- Reiseschmuckkoffer turėtų grandines, žiedus ir auskarus, rasti vietą, taip pat riešo žiūrėti.

- Jis turi nešimo rankena.

- Rakinama spyna saugo vagys toli.

- Stalčiai leidžia greitai Apžvalga: žemiau grandines, viduryje auskarai ir daugiau žiedų.

- Reiseschmuckkoffer turėtų būti pagamintas iš tvirtos ir skalbti Medžiaga, pvz., pagaminti iš sintetinės odos.

Pamušalas ir raukšlės apsaugoti papuošalai iš stumdomas aplink, ir nuo braižymo.

Patarimai, kaip papuošalai kelionės:

- Kelionės su bižuterijos, yra Schmuckrolle erdvės taupymo Alternatyva perlas atveju. Jie siūlo pakabinti ant viešbučio kambario ar spintos duris: Klarsichtfächer sukurti trumpa Apžvalga ir juvelyriniai dirbiniai visada patogu!

- Ypač vertingas vienetų juvelyrikos, sukrauna jums geriausius viešbučio seife.

- Užtikrinkite, kad jūsų papuošalai ne, vonios kambarys, čia, oksiduoti sidabras, ir Auksas labai greitai.

Juvelyrika atvejais: zavinga dovanų idėjos

Geri draugai yra, pavyzdžiui, deimantų ir brangakmenių, galite niekada pakankamai. Bet ji ne visada turi papuošalą už gimtadienio ar Kalėdų, taip pat prašmatnus sandėliavimo erdvė užtikrina, ryškios akys. Priklausomai nuo skonio ir aistra rinkti konkrečių papuošalų atvejais, kaip Ringetuis ir Dėžės, žiedai, laikrodžiai arba juvelyrinių dirbinių Gausa. Prabangus kopijuoti, pagaminti iš nekilnojamojo odos ar mėgstamą spalvą, ar Schmuckbox širdies formos yra Pabrėžiama, kaip dovana, ypač gerai gavo.

Išvada

Juvelyrika atvejais ir jų Artimiesiems pasiūlyti "Geriausi bičiuliai" iš Aukso ir sidabro, jaukius namus ir užtikrinti, kad jie taip pat keliauja greitai į Rankas. Perlų papuošalai jaučiasi ant Aksomo ar Veloursfutter pasaulio top, ir taip pat sidabro ir Goldgeschmeide yra karstas į geras rankas. Bižuterijos yra gana nejautrus, bet yra lygiai taip pat dėkingas už šviesos ir stoßgeschütztes vietoje.

Saugoti papuošalai yra:

Papuošalai, slėgis, šviesa, dulkių) ir deguonies apsaugoti.

- Sidabro ir aukso papuošalų, brangenybių atveju sandariai plastikinis maišelis su aliuminio folija ir laikykite apjuodinti užkirsti jam kelią.

- Dėl tos pačios priežasties, drėgnoje aplinkoje, išvengti.