Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: scheme in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215Notice: Undefined index: host in /home/web/modaline.lt/public_html/catalog/controller/common/seo_url.php on line 215 Džinsinės liemenės
 • Originalūs
  prekes iš Europos
 • Pasaulio
  prekės ženklai
 • Mokėti po
  pristatymo
 • kokybės ir grąžinimo
  garantija
 • 15 metų
  Lietuvoje
Atstatyti filtrai
Spalva

Dydis
EU

Firminės

kaina (€)
rūšiuoti

Jeanswesten: antrasis pavasario labai patinka

Su Režimu, tai, pavyzdžiui, yra meilė. Mes stovime priešais veidrodį, Apranga, iš tikrųjų atrodo labai... Bet jis dar trūksta, kad tam tikras Kažką, kad žiežirbos skristi. Buvo senas geras Jeansweste mintis? Is vėl madoje. Ji yra tarsi geriausias draugas, ištikimas draugas, nuo 90s, tyliai Fone sustoja, bet atidžiau panagrinėjus, kaip žaliavos, Patenka į meilės pasirodo. Ar jums įdomu, apie savybes Lieblingsstücks: šiose jūs išmoksite geriausius derinius ir sužinoti, kurie supjaustyti, kurie paveikslas ypač glostantis.

 

Kodėl Jeanswesten už širdies plakimas

Jeanswesten, todėl yra idealus Partneris, nes jie, skirtingai poreikius, jų nešiojantiems pritaikyti: long Forma su raišteliu kaip sheego nuslėpti jums nereikalingus riebalus, kaip Kurzweste jums Atrodo pasipūtęs, pasitikintis savimi Touch. Juodos arba Mėlynos Džinsinio audinio, modernus pilkos arba ryškių spalvų, jie gali būti sujungti į įvairiais būdais.

Jeansweste nėra lygus Jeansweste: jie skiriasi ilgio, iškirpti ir spalvos. Kartu, jie turi, tačiau visi, kad jūs, kaip tikra Stylingwunder bet kokios Aprangos, kad šiek tiek Papildomų ir jums puikus Siluetas skolinti.

 

Žiupsnelis abejingas, prašome

Į Jeansweste tinka beveik bet laisvalaikio išvaizdą, priklausomai nuo to, pramonė, net į biurą. Nes jie turi be Rankovių, ir todėl labiau dekoratyvinis, nei funkcionalus, kad tinka ypač pavasarį, vasarą ir šiltas rudens dienas, arba visais atvejais, Dalį Esprit gali toleruoti. Įdomi Sommerliaison ji su šviesos suknelė, pagaminti iš plonos Medžiagos, nes ji praturtina moteriškas žvilgsnis į žiupsnelis abejingas ir sportiškas, gyvybiškai spinduliavimas. Kas jūs esate, o tie batai kartu, vainikėliai įdomių pokyčių stilius dar. Taigi, jūs puikiai apsirengęs miesto pasivaikščioti arba Priešpiečiai su draugais! Taip pat, jei esate po arkliukas Przybornik už kitą koncertą paieškos, įrodančius Jeansweste geras paslaugas: Slydimo lengvai į ankštą odinės kelnės ir juodas Stogas, ir dėvėti trumpą mėlyna Jeansweste, pavyzdžiui, Melrose su pridedama rhinestones. Likusi dalis yra padaryta teisė priedai už jus, pavyzdžiui, sunkiosios grandinės, nietenbesetzte Sankaba ir Pleištai.

 

Patirtis jūsų mėlyna (paveikslas-)įdomu!

A Jeansweste ruožų jūsų figūra vizualiai, nes jie suskirstyti į palyginti didelį paviršiaus plotą Viršutinę kūno su vertikalių linijų. Norint pabrėžti šį poveikį net ir su didele V formos iškirpte, ilgas atlapų ir įrengti formą. Mažesnių vežėjas, tuo didesnis turi hem paslysti. Per klubo turėtų būti Jeansweste maža moteris nėra daug. Ir atvirkščiai, jei didelis moterų Jeansweste bent šlaunikaulio ilgis. Plačios juostos, galite net ir kelių centimetrų kūno ilgis wegmogeln. Tiems, kurie nori viršija svarų apgauti norite įsitikinti, kad Jeansweste ne stipriausias taškas klubo baigiasi. Platus pečius, plačią iškirptę ir slim pečių padengti. Tiems, kurie, didelė krūtinė, jums turėtų būti ant pleistras kišenės atsisakyti, savo ruožtu, su nedideliu krūtinę, su Push-up efektu.

 

Tendencijų šį sezoną: išdrįstų jums Flirtuoti su dėžutė formos

Barometer sako: Labai, ar ne, ne visi. Nes ji saugo Jeansweste kaip meilė. Yra paskelbta nemažai plauna, ypač ryškus arba labai tamsiai. Madinga langelį formos turėtų būti itin didelė ir lieknos moters Flirtas. Puikiai Atrodo labai skirtingi: Kai kurie Jeanswesten gali varžtu, ties juosmeniu reguliuoti ir, atrodo, daugiau sportinis arba pėdsakas moterų.

Išvada: Jeansweste numatyta beveik kiekviename aukšte už drugelius skrandyje. Vienintelė išimtis, tai yra oficialią dėvėti. Valdyti jums pasirinkti Jeansweste jų dėmesys supjaustyti, todėl jums ne tik savo Apranga didina, bet ir jų pobūdį, siužetą.

Daugiau Patarimų: